Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
netsales- wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: netsales- wypłaty (/Temat-netsales-wyplaty-67282)



netsales- wypłaty - Samsung 123 - 02-04-2013 11:05

Witajcie, może ktoś mnie naprowadzić na dobrą drogę ? tzn chodzi mi o netsales (o wypłaty) jak to się odbywa ? co trzeba zrobić aby wypłacic?

Widziałem jakis filmik na str ze trzeba coś pouzupełniać wpisać dane partnera etc etc.

Znów czytałem na jakims forum ze nie trzeba więc?

Wypłaca ktoś u nich? jak tak proszę sie wypowiedzieć jak to się odbywa.


RE: netsales- wypłaty - marcin95w - 02-04-2013 13:00

Jest taka strona:
http://platnosci.netsales.pl/
Tam sprawdzasz stan twoich pieniędzy, i po walidacji i uzbieraniu ponad 100zł będzie aktywna opcja wypłać.
Musisz też pobrać NOWY rachunek - osoba fizyczna lub fakturę - firma i ją wypełnić na PC i przesłać w formacie PDF.


RE: netsales- wypłaty - Samsung 123 - 02-04-2013 13:07

A gdzie to pobrac? sorka ze zawracam glowe takim tematem ale na prawde nie moge tego ogarnąc.

Walidacja kiedy się odbywa?


RE: netsales- wypłaty - marcin95w - 02-04-2013 13:17

Wszystko pisze na stronie głównej partnera po zalogowaniu się w aktualnościach.
Rachunek:
http://t.netsales.pl/rachunek


RE: netsales- wypłaty - Samsung 123 - 02-04-2013 13:31

sama operacja wypłaty jest jakaś skomplikowana mocno ? długo się czeka? nie oszukują?

Bo zarobiłem ponad 400 zł w 2h na programie avans'u i nie wiem czy dalej lecieć czy pauza.


RE: netsales- wypłaty - marcin95w - 02-04-2013 13:41

Ja zleciłem wypłatę na 200zł, przed świętami, więc nic dziwnego, że mi nie wypłacili jeszcze, a mają na to 21 dni.


RE: netsales- wypłaty - Poszukiwacz - 05-04-2013 07:51

Witam,

Płacimy w ciągu 21 dni, lecz dzięki nowemu panelowi płatności wypłaty wychodzą z reguły w ciągu ok 7 dni. Trzeba oczywiście poczekać na walidację reklamodawców, którą otrzymujemy i wprowadzamy ok 15 dnia następnego miesiąca.

W razie problemów z wypełnieniem rachunku zapraszamy do kontaktu z nami: [email protected] i na pewno uda się Panu uzupełnić rachunek poprawnie.

@marcin95w - jeżeli wypłaciłeś środki przed świętami i przed świętami zostały one zaakceptowane to na pewno wyszedł już przelew do Ciebie. Jeżeli zaakceptowaliśmy je do wypłaty po świętach - przelew wyjdzie na początku przyszłego tygodnia.

Pozdrawiamy,
Zespół NetSales


netsales- wypłaty - Artinesse - 02-03-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.