Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulowana nagroda ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Anulowana nagroda ? (/Temat-Anulowana-nagroda-6725)



Anulowana nagroda ? - Baczex - 07-05-2010 09:05

Otóż moim oczom ukazał się dziś dziwny mail od lockerz:
Cytat:Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty. If you feel this decision was in error, please contact [email protected].

Thank you!

The Lockerz Crew

Czyli mam rozumieć że anulowali moją nagrodę tak ? tylko jakim cudem jak mam czyste konto -.-
Mógłby ktoś mi napisać maila że moje konto jest czyste nie ma żadnych fake a jedynie mogą być użytkownicy którzy nie korzystają ze swoich kont (demoty).
Z góry będę wdzięczny.
pzdr Wink


RE: Anulowana nagroda ? - reedo - 07-05-2010 09:17

Odpowiadam i przenosze do wlasciwego dzialu.

Cytat:Hi!
Why are you accusing me of being dishonest user? My account is crystal clear. I have never created a fake invite or something like that, so I really don't know why you have cancelled my order. I'm looking forward to hearing from you. Greetings from Poland. Baczex



RE: Anulowana nagroda ? - michalzabc - 07-05-2010 09:17

Wydaje mi się że to nie wina fake kont.
Może oglądałeś filmiki dla USA, te przez proxy?


RE: Anulowana nagroda ? - Baczex - 07-05-2010 11:42

(07-05-2010 09:17)michalzabc napisał(a):  Wydaje mi się że to nie wina fake kont.
Może oglądałeś filmiki dla USA, te przez proxy?

hmmm ktoś tu pisał na forum że typ z lockerz kazał mu przekazać innym żeby nie pisali już w sprawie proxy tylko nie używali tego, a ja jedynie króliczki obejrzałem na tym proxy także nie wiem o co biega.
PS: Za przetłumaczenie + poleciał. Wink


RE: Anulowana nagroda ? - szulakaluble - 07-05-2010 11:48

(07-05-2010 11:42)Baczex napisał(a):  
(07-05-2010 09:17)michalzabc napisał(a):  Wydaje mi się że to nie wina fake kont.
Może oglądałeś filmiki dla USA, te przez proxy?

hmmm ktoś tu pisał na forum że typ z lockerz kazał mu przekazać innym żeby nie pisali już w sprawie proxy tylko nie używali tego, a ja jedynie króliczki obejrzałem na tym proxy także nie wiem o co biega.

O to ze złamałeś regulamin lockerz, ale moim zdaniem nie jest to przyczyna anulowania nagrody. Zobaczymy co ci odpiszą.


RE: Anulowana nagroda ? - Silek - 07-05-2010 11:50

O to biega, że oglądanie m.in. króliczków przez proxy jest zabronione :/ I chyba o to sie przyczepili...


RE: Anulowana nagroda ? - picio - 07-05-2010 13:38

ja też takie coś dostałem nie wiem o co biega


RE: Anulowana nagroda ? - Baczex - 08-05-2010 16:25

I niestety lockerz tylko orżnęło mnie na PTZ, bo nawet nie raczą odpisać ;/ Trudno się mówi -.-