Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradniki #4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Poradniki #4 (/Temat-Poradniki-4-67218)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradniki #4 - fifa127 - 01-04-2013 16:45

Tak jak pisałem, znają się już na "nabieraniu", widziałem wiadomość na początku jednego tematu, że jeśli ktoś umieści niedziałający plik, albo zablokowany ofertą to ma bana.

Cytat:All posts with illegal Megapolis hack tools or survey sites will be deleted. Kindly report the bugs here for game developers to debug for best gameplay experience. You're welcomed to share useful Megapolis tricks or legit cheats you've discovered in the game.



RE: Poradniki #4 - Maximus12 - 01-04-2013 17:11

Banned facepalm Odpuszczę sobie ten sposób.


RE: Poradniki #4 - alizen - 01-04-2013 18:18

też sobie odpuszczę, pare minut po nabiciu i wystawieniu linku z firecash'a banned:/
Cięzkie są te początki SadXpokerface


RE: Poradniki #4 - Tyrkijt - 01-04-2013 18:26

Panowie, poddając się do niczego nie dojdziecie Smile) Odpuścice sobie to forum, a dodawajcie na innych Big Grin
Po trupach do celu Big Grin


RE: Poradniki #4 - miniek9090 - 02-04-2013 17:37

haha 20 postów i dalej nie moge nic dodać ... co może być nie tak ?


RE: Poradniki #4 - Locki - 02-04-2013 17:58

Być może zwiekszyli limit. Mi już z 10 kont zbanowali xd Zauważyłem że po tej publikacji odrazu na forum pełno postów z hackami sie narobiło. Ban = usunięcie postów


Odp: Poradniki #4 - miniek9090 - 02-04-2013 18:18

hehe . moj post juz godzine stoi . naspamilem z dwoch kont ze sto postow i tylko 5-15 osob online

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: Poradniki #4 - djram - 04-04-2013 09:14

to nie chodzi o to, ze jak dodasz post to nagle cale forum ci sie zwali na strone, i w ogole nie rozumiem waszego podejscia, ze znaja sie na nabieraniu. Nie ma w tym nic prawdy, dlaczego? Dlatego ze wystarczy wpisac w google megapolis hack , badz cheats , i ta strona siedzi na pierwszej stronie w googlach, wiec podejrzewam ze tam wchodza nowi odwiedzajacy grajacy w megapolis


RE: Poradniki #4 - Skipi - 04-04-2013 09:22

(04-04-2013 09:14)djram napisał(a):  to nie chodzi o to, ze jak dodasz post to nagle cale forum ci sie zwali na strone, i w ogole nie rozumiem waszego podejscia, ze znaja sie na nabieraniu. Nie ma w tym nic prawdy, dlaczego? Dlatego ze wystarczy wpisac w google megapolis hack , badz cheats , i ta strona siedzi na pierwszej stronie w googlach, wiec podejrzewam ze tam wchodza nowi odwiedzajacy grajacy w megapolis

Pod warunkiem, że uda się taki post utrzymać przez kilka dni Smile


RE: Poradniki #4 - lapribbi - 09-04-2013 19:41

Ludzie koleś wam daje sposób na tacy a wszyscy płaczą nie trzeba tam robić postów że masz hacka a możesz dziennie i 50$ nabić na 1 niszy bez postów trzeba pomyśleć logicznie a nie płakać fakt bany będą i tego nie unikniecie. Ale możesz dostać 10 banów na tej stronie a itak zarobisz pomyślcie ludzie. I nie spamować mi na PW jak to zrobić bo takimi rzeczami się nie dzielę ja mam 15 takich for jak podał autor tematu z każdego możesz zarobić i to nie mało dlatego ludzie do pracy a nie dużo gadać