Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do kasacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do kasacji (/Temat-Do-kasacji-67192)

Strony: 1 2


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - LessiPL - 31-03-2013 20:07

(31-03-2013 19:47)Lipko111 napisał(a):  miniek, czy tu na forum także płacą za bycie moderatorem? Będę miał promocję na fanpage gdzie jest 15k lajków. Smile

Surfer, pierw zbieram ekipe, potem stawiam forum. Smile Teraz jest layout w drodze. Jakieś buttony.

To forum to nie jakiś świeży nic nie warty startup, tutaj bycie moderatorem to prestiż i sam chętnie podjąłbym taką funkcje, zc to popularne źródło informacji o zarabianiu w sieci, więc nie porównuj swojego pomysłu na forum z którym dopiero startujesz. Chcesz posty, grafikę więc pozostaje Ci zapłacić, szczególnie przy szukaniu ludzi na losowych forach... nie wiem czego ty oczekujesz.


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - Lipko111 - 31-03-2013 20:09

(31-03-2013 20:07)LessiPL napisał(a):  
(31-03-2013 19:47)Lipko111 napisał(a):  miniek, czy tu na forum także płacą za bycie moderatorem? Będę miał promocję na fanpage gdzie jest 15k lajków. Smile

Surfer, pierw zbieram ekipe, potem stawiam forum. Smile Teraz jest layout w drodze. Jakieś buttony.

To forum to nie jakiś świeży nic nie warty startup, tutaj bycie moderatorem to prestiż i sam chętnie podjąłbym taką funkcje, zc to popularne źródło informacji o zarabianiu w sieci, więc nie porównuj swojego pomysłu na forum z którym dopiero startujesz. Chcesz posty, grafikę więc pozostaje Ci zapłacić, szczególnie przy szukaniu ludzi na losowych forach... nie wiem czego ty oczekujesz.


Drogi Lessi. Ja podałem tylko przykład, bo chodziło o to, że za bycie moderatorem się nie powinno płacić, co nie? Smile


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - Gremquen - 31-03-2013 20:14

Do mnie też mozesz pisać.
Mogę zostać tym moderatorem. Doświadczenie mam.


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - surfer0700 - 31-03-2013 20:14

(31-03-2013 20:09)Lipko111 napisał(a):  
(31-03-2013 20:07)LessiPL napisał(a):  
(31-03-2013 19:47)Lipko111 napisał(a):  miniek, czy tu na forum także płacą za bycie moderatorem? Będę miał promocję na fanpage gdzie jest 15k lajków. Smile

Surfer, pierw zbieram ekipe, potem stawiam forum. Smile Teraz jest layout w drodze. Jakieś buttony.

To forum to nie jakiś świeży nic nie warty startup, tutaj bycie moderatorem to prestiż i sam chętnie podjąłbym taką funkcje, zc to popularne źródło informacji o zarabianiu w sieci, więc nie porównuj swojego pomysłu na forum z którym dopiero startujesz. Chcesz posty, grafikę więc pozostaje Ci zapłacić, szczególnie przy szukaniu ludzi na losowych forach... nie wiem czego ty oczekujesz.


Drogi Lessi. Ja podałem tylko przykład, bo chodziło o to, że za bycie moderatorem się nie powinno płacić, co nie? Smile

Włącz PW, bo nie mogę Ci odpisać Wink


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - Lipko111 - 31-03-2013 20:15

To jak coś to piszcie swoje kandydatury na priva. Smile

@Surfer a ty czasem nie masz skrzyny zawalonej, bo ja nie wyłaczałem pw.


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - surfer0700 - 31-03-2013 20:19

(31-03-2013 20:15)Lipko111 napisał(a):  To jak coś to piszcie swoje kandydatury na priva. Smile

@Surfer a ty czasem nie masz skrzyny zawalonej, bo ja nie wyłaczałem pw.


Nie, u mnie wszystko w porządku. Może przy rejestracji zaznaczyłeś że użytkownicy forum nie mogą do Ciebie pisać?
Napisałem już na gg jakby coś.


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - Lipko111 - 31-03-2013 20:19

Nic nie dostałem. Weź wbij jeszcze raz numer 44423903.


RE: [Poszukuję] pomocy przy forum o grach symulatorowych - Lipko111 - 01-04-2013 20:46

Oczywiście dalej można się zgłaszać do pomocy. Smile


Do kasacji - yazir - 08-06-2013 03:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.