Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezprzewodowa klawiatura Genius - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Bezprzewodowa klawiatura Genius (/Temat-Bezprzewodowa-klawiatura-Genius-67162)



Bezprzewodowa klawiatura Genius - WazzaP - 31-03-2013 09:24

Cześć Wink

Wczoraj kupiłem bezprzewodową klawiaturę firmy Genius, lecz mam z nią mały problem. Aby normalnie działała muszę mieć klawiature na wprost od tego 'czujnika'. Może to być problem z baterią, lecz one są w miare nowe i to porządniejszej firmy, próbowałem także bateriami, które dostałem w gratisie do tej klawiatury i nadal nic.. W instrukcji jest napisane, że ma zasięg nawet do 10 metrów, tak więc gdyby bateria była słabsza to by łapała na ok. 1-2 metry.. Myszka, która była także w zestawie działa świetnie, z 3-4 metrów świetnie łapie.. Co z tym zrobić? Może w ustawieniach da się coś zmienić?

Za każdą pomoc dam repucika Wink


RE: Bezprzewodowa klawiatura Genius - surfer0700 - 31-03-2013 09:26

Gdzie kupiłeś tą klawiaturę?


RE: Bezprzewodowa klawiatura Genius - WazzaP - 31-03-2013 09:37

W większym stoisku, jakby to nazwać domu handlowym Tongue


RE: Bezprzewodowa klawiatura Genius - surfer0700 - 31-03-2013 09:40

Na wszelki wypadek kup nowe baterie i sprawdź, ale moim zdaniem sprzęt tylko i wyłącznie do wymiany.
Sam mam klawiaturę bezprzewodową Microstoftu i nawet jeżeli baterie są słabe to kilka metrów łapią pod praktycznie każdym kątem, obojętnie w którym kierunki skierowałbym klawiaturę.
To jest urok klawiatury bezprzewodowej, że możesz rozsiąść się wygodnie gdzie tylko chcesz i spokojnie pisać na PC. Tutaj ewidentnie coś jest nie tak.


RE: Bezprzewodowa klawiatura Genius - WazzaP - 31-03-2013 09:44

Na całe szczęście mam 1 rok gwarancji, więc się wybiorę w pon-wt ;-)