Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim (/Temat-www-globalpublicash-com-Darczyncy-w-wydaniu-hiszpanskim-67143)

Strony: 1 2


www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - best-team - 30-03-2013 22:42

Chciałbym przedstawić program podobny do Darczyńców z tym że w hiszpańskim wydaniu. Główne cechy programu:



- minimalna wysokość pierwszej darowizny 10$

- wprowadzenie do systemu tylko 2 partnerów

- darowizny otrzymywane bezpośrednio bez żadnych pośredników

- w pełni automatycznie kontrolowany przepływ darowizn

- brak jakichkolwiek opłat za korzystanie z programu i obsługi

- 3 poziomy matrycy

1. Srebrny - kwota wejścia do matrycy 10$ maksymalna kwota darowizn 3840$

2. Złoty - kwota wejścia do matrycy 250$ maksymalna kwota darowizn 195341$

3. Diamentowy - kwota wejścia do matrycy 9999$ maksymalna kwota darowizn 745284$



Webinar prowadzenie Jacek Krawczyk:





Prezentacja mojego autorstwa:





Prezentacja mojego autorstwa cz.2:






Link do strony: http://www.globalpublicash.com



Osoby zainteresowane przyłączeniem zapraszam do kontaktu na PW, skype: palma77 oraz przez stronę: www.bbbt.pl



Pozdrawiam

Best Team


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - lamparciczka - 30-03-2013 23:17

jak i w przypadku jego polskiej siostry osobiście jest to rzecz i program który omijać należy z daleka
polska siostra tematy ma w koszu więc myślę, że i ten tam trafi by się czasem ktoś nie dał omamić i nie wpłacił w tą piramidę


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - phifprofit - 01-04-2013 06:20

Program jest super inwestycja 10$ zwróciło mi się z zarobkiem kolejne 10 na drugi dzień,na trzeci wychodzę już do przodu.A czy to piramidka?być może ale co nią nie jest tak naprawdę 10$ nikogo nie zrujnuje a może zmienić życie tak więc niech każdy decyduje sam za siebie?Prowdzaę działalność gosp i mam giga długi w zusie bo nie stać mnie było aby pchać w te panstwową piramide po 900zł miesiecznie-wydaje mi się że dzięki temu programowi splace dług w znacznej mierze i chromole prowadzenie dzialalności w Poslce-muszę tu jeszcze powiedzieć że to naprawdę program wzajemnej pomocy-sam wprowadziłem jedną osobę narazie a kilku poleconych przyszło z góry.Jeśli więc ktoś szuka pieniędzy w internecie niech wykorzysta tą szansę to jedyne 10$ -to śmieszna kwota i żadne ryzyko niektórzy kupują jakieś dziwne poradniki o zarabianiu w necie po ponad 100zł które się nadają tylko do kosza i co?nikomu to nie przeszkadza?
Jeśli ktoś ma naprawdę trudną sytuację i może mnie o tym ptrzekonać pomogę na zasadzie pożyczki z tymi 10$ bo wiem że zaraz to wróci.Idea


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - best-team - 04-04-2013 12:23

Dziś pierwsze webinary GPC:

19:00 Link

20:00 Link

pokój jest na 100 osób więc proszę przekazać innym że jak się juz nie zmieszcza o 19 to moga o 20 wysłuchać.

Webinar prowadzi Jacek Krawczyk którego znamy z webinarów Banners Broker.


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - cortex39 - 04-04-2013 22:26

(30-03-2013 23:17)lamparciczka napisał(a):  jak i w przypadku jego polskiej siostry osobiście jest to rzecz i program który omijać należy z daleka
polska siostra tematy ma w koszu więc myślę, że i ten tam trafi by się czasem ktoś nie dał omamić i nie wpłacił w tą piramidę

Zapoznaj się z tą prezentacja, może coś Ci się rozjaśni





Program super, idzie jak burza. W Rosji ludzi dołączają całymi kamienicami i nikt nie doszukuje się jakichś piramid. No ale u nas zawsze na wszystko trzeba narzekać i biadolićfacepalm


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - best-team - 04-04-2013 23:10

Program bardzo szybko się rozwija, lamparciczka na pewno dużo lepszy niż wszystkie hyipy Wink tutaj przynajmniej nie ma mowy o wtopieniu jakichkolwiek pieniędzy Big Grin

Przekazuję również najnowsze materiały z webinaru, oraz dwie nowe prezentacje mojego autorstwa:

Webinar prowadzenie Jacek Krawczyk:





Prezentacja mojego autorstwa w której omówiony jest proces rejestracji, wysyłanie, odbieranie oraz potwierdzenie darowizn:





Prezentacja mojego autorstwa cz.2 w której omówiony jest cały panel obsługi i ogólne poruszanie sie po programie:






RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - cortex39 - 10-04-2013 19:14

Podstawa w programie, to ścisła współpraca w grupie.Tylko to da pożądane efekty. Druga sprawa to pomoc słabszym w polecaniu i uzupełnianie luk w siatce. Reszta leci sama Huh


" Każdy kto osiągnie poziom piąty, nie może wejść do złotej matrycy dopóki nie będzie miał wypełnionej całej swojej matrycy srebrnej. Więc morał taki: Trzeba się wziąć do roboty i pracować wspólnie ze swoimi ludźmi tak, aby do poziomu piątego w dół było wszystko szczelnie wypełnione.

To nie jest program dla indywidualistów Wink "


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - cortex39 - 03-05-2013 12:10

Kolejna świetna wiadomość z pokładu naszej grupy GPC. Wczoraj kolejne dwie osoby przeszły do Złotej Matrycy, a kilka następnych jest o krok do tego momentu. Tak więc wszystko idzie według, konkretnie ustalonego planu Huh

W dalszym ciągu możliwa jest opcja darmowego przystąpienia do projektu.
Może kilka słów na ten temat.
Jest możliwość dołączenia do programu niejako na kredyt. Dostaje się wówczas swojego sponsora, który ustawi Cię w odpowiednim miejscu w matrycy i sfinansuje Ci pierwszą opłatę (10$) W momencie gdy jesteś w programie już na plusie, oddajesz te 10$ osobie która Ci pożyczyła. W ten sposób do programu mogą dołączyć osoby niemające w tej chwili środków , bądź mające obawy co do programu. Myślę że to uczciwe rozwiązanie.


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - Rafiks1992 - 03-05-2013 12:16

Program jest prawdziwy i dziala, ale nie zmienia faktu ze juz takich tematow chyba kilka jest, jeden wiekszy napewno w ktorym ciagle cos sie dzieje.


RE: www.globalpublicash.com Darczyńcy w wydaniu hiszpańskim - Mroovek - 03-05-2013 14:32

Hm chętnie bym dołączył tylko kasy brak i może być ciężko z poleconymi