Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Iphone5 czy Galaxy S 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Iphone5 czy Galaxy S 3 (/Temat-Iphone5-czy-Galaxy-S-3-67139)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Iphone5 czy Galaxy S 3 - mikolaj90 - 04-04-2013 20:04

@Gittech, sorrki nie zauważyłem, że to przecież Ty pytasz się Big Grin

Nie mam styczności z IOS, mam z androidem i nie zacina się on wcale, wszystko zależy od romu jaki posiadasz, a jak posiadasz obojętnie czy to oficjalny rom czy poprzerabiany nic się nie zacina; muli, zwiesza, nie czytaj głupot niektórych osób. Możesz go modyfikować jak chcesz. Kupiłem S2, który jest bardzo szybki i wydajny, nic na nim mi się nie zacina, a co dopiero na SIII !. Iphone fakt jest drogi ale ten telefon nie jest tyle wart, kupując go ostro przepłacasz - uwierz mi. Wybierz Galaxy SIII, jak już wspomniałem tutaj nie ma o co się zastanawiać. Ale kupisz co będziesz chciał, ja tylko "doradzam".


RE: Iphone5 czy Galaxy S 3 - Gittech - 04-04-2013 20:31

@mikolaj90
Mam Galaxy Mini z 250mb ram i powiem ci,że jak na pierwszy smartphone to super. Niestety strasznie mi się zacina Undecided


RE: Iphone5 czy Galaxy S 3 - Szaman1644 - 04-04-2013 20:37

Kolor szary. Cena do uzgodnienia.


Odp: RE: Iphone5 czy Galaxy S 3 - mmichal013 - 04-04-2013 20:42

(04-04-2013 20:31)Gittech napisał(a):  @mikolaj90
Mam Galaxy Mini z 250mb ram i powiem ci,że jak na pierwszy smartphone to super. Niestety strasznie mi się zacina Undecided

Tak już jest ze słabszymi telefonami z androidem ze niestety ich płynność pozostawia wiele do życzenia jednak w droższych modelach jest znacznie lepiej i tam nie prawie nowy o zacinaniu się więc jednak z tych modeli wybrał bym s3 chociaż pewnie czy wybrzeżesz ten czy iPhone to i tak będziesz zadowolony także tutaj to raczej kwestia tego który bardziej ci pasuje Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Iphone5 czy Galaxy S 3 - m4zi - 18-11-2013 16:27

zdecydowanie iphone5, SGS3 to plastikowa zabawka