Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów (/Temat-Sprzedam-Konto-z-10mln-punktow-w-serwisie-z-wymiana-fanow-67136)

Strony: 1 2


[Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - mikiniki - 30-03-2013 18:26

Witam.
Sprzedam Konto w http://lubimyto.com.pl na koncie jest 10mln punktów co daje nam około 300k fanów. Przez jaki okres będą zdobyci ? Trudno powiedzieć... Serwis szybko się rozwija. Myślę że w rok, dwa.
Foto
[Obrazek: 51571f21cb485.png]
Cena to 45PLN
Kontakt PW
Płatność PP via Mbank
Pozdrawiam


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - Gremquen - 30-03-2013 18:31

Jesteś adminem?
Stron FB jest 75 więc nie wiem skąd uzbierałeś te 10 milionów pkt.


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - mikiniki - 30-03-2013 18:34

(30-03-2013 18:31)Gremquen napisał(a):  Jesteś adminem?
Stron FB jest 75 więc nie wiem skąd uzbierałeś te 10 milionów pkt.

Tak jestem adminem, możliwość wygenerowania większej ilości takich kont.
Statystyki z Google :
Lubię to - 4-5 pozycja
Wymiana fanów - 3 pozycja
Darmowa wymiana fanów - 3pozycja

Dziennie przybywa około 15-25 użytkowników odkąd serwis wskoczył do " top "
Pozdrawiam


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - Kabajana - 30-03-2013 18:36

[Obrazek: dx5aus.jpg]

Zwykła obróbka w "zbadaj element" .
Patrząc na jego stan ostrzeżeń to pewnie jest do tego zdolny Smile


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - Kabajana - 30-03-2013 18:37

(30-03-2013 18:34)mikiniki napisał(a):  
(30-03-2013 18:31)Gremquen napisał(a):  Jesteś adminem?
Stron FB jest 75 więc nie wiem skąd uzbierałeś te 10 milionów pkt.

Tak jestem adminem, możliwość wygenerowania większej ilości takich kont.
Statystyki z Google :
Lubię to - 4-5 pozycja
Wymiana fanów - 3 pozycja
Darmowa wymiana fanów - 3pozycja

Dziennie przybywa około 15-25 użytkowników odkąd serwis wskoczył do " top "
Pozdrawiam

Takie konta sprzedawane z taką ilością punktów zrobią zastój w Twoim serwisie Smile BO nie będą wstawiać własnych stron, lecz będą promować swoją jedną. Niestety Twój serwis szybciej padnie jeżeli będziesz generować taką ilość kont jaka Ci się spodoba Smile


Odp: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - miniek9090 - 30-03-2013 18:37

tak jasne . on moze sobie dodac miliony pkt przez edycje tabeli w bazie danych . co do pozyskania like , to zanim uzbierasz te 300k 70% odlubi strone ;l

wysłano z nokii 2600


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - mikiniki - 30-03-2013 18:40

(30-03-2013 18:37)Kabajana napisał(a):  
(30-03-2013 18:34)mikiniki napisał(a):  
(30-03-2013 18:31)Gremquen napisał(a):  Jesteś adminem?
Stron FB jest 75 więc nie wiem skąd uzbierałeś te 10 milionów pkt.

Tak jestem adminem, możliwość wygenerowania większej ilości takich kont.
Statystyki z Google :
Lubię to - 4-5 pozycja
Wymiana fanów - 3 pozycja
Darmowa wymiana fanów - 3pozycja

Dziennie przybywa około 15-25 użytkowników odkąd serwis wskoczył do " top "
Pozdrawiam

Takie konta sprzedawane z taką ilością punktów zrobią zastój w Twoim serwisie Smile BO nie będą wstawiać własnych stron, lecz będą promować swoją jedną. Niestety Twój serwis szybciej padnie jeżeli będziesz generować taką ilość kont jaka Ci się spodoba Smile

Tak by było jak by nikt nowy się nie rejestrował, stronka jest pozycjonowana także nie " umrze " tak szybko
Pozdrawiam


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - Kabajana - 30-03-2013 18:42

Hmm nie rozumiesz. ROzdajesz darmowe punkty, więc użytkownik ten nie będzie klikał w strony innych osób, tylko doda swoją. Jeżeli kolejna osoba dostanie takie konto to już 2 osoby będą zatrzymywały rynek na Twojej stronie. Chyba się nie znasz na działaniu swojej własnej strony Smile Napisz do serwisu LikePlus a na pewno powiedzą Ci jak bardzo to zaburza rynek Smile


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - mikiniki - 30-03-2013 18:45

(30-03-2013 18:42)Kabajana napisał(a):  Hmm nie rozumiesz. ROzdajesz darmowe punkty, więc użytkownik ten nie będzie klikał w strony innych osób, tylko doda swoją. Jeżeli kolejna osoba dostanie takie konto to już 2 osoby będą zatrzymywały rynek na Twojej stronie. Chyba się nie znasz na działaniu swojej własnej strony Smile Napisz do serwisu LikePlus a na pewno powiedzą Ci jak bardzo to zaburza rynek Smile

Rozumiem o co Ci chodzi. Tylko że taka sytuacja by była w tedy jak nikt nowy by się nie rejestrował... Wtedy pewnie by się tak stało. a tak to codziennie może kliknąć 20 osób w Twoją stronkę Lubię to Smile


RE: [Sprzedam]Konto z 10mln punktów w serwisie z wymianą fanów - Kabajana - 30-03-2013 18:47

Mikiniki - popatrz na państwo. Twoje punkty lubięto nie mają pokrycia w lajkach , więc wartość lajka spada, czyli nie ma kliknięc zwrotnych. W państwie jest tak samo jak nie ma pokrycia pieniędzy w towarze Smile