Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. (/Temat-cashcrate-com-zarabiaj-dziennie-nawet-i-10-67113)



cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - spkawn - 30-03-2013 12:02

Witam

Wielu luzi zna świat GTP. Ja się dowiedziałem o nim niedawno i zaczynam coś działać w tym kierunku. Strona, którą Tobie zaprezentuję jest dosyć dobra, ma dobre stawki i jest wypłacalna. Działa w sieci od 2006 roku i wypłaciła już przeszło 3,910,841$. Przejdźmy zatem do konkretów.

Krok 1 - Rejestracja

Jeśli chcesz zarejestrować się z linku polecającego - http://www.cashcrate.com/4601639

Jeśli chcesz zarejestrować się z czystego linku - http://www.cashcrate.com

Strona poprosi o Twoje dane. To nic takiego.. Imię, nazwisko i adres są potrzebne wtedy, kiedy zlecisz wypłatę - a jest ona w formie czeku, który można zrealizować w wielu bankach. Jeżeli posiadasz konto silver, możesz wypłatę zlecić na PayPal.

Krok 2 - Użytkowanie

Po zarejestrowaniu, możesz się zalogować. To dosyć proste i nie trzeba raczej nikogo insturować jak to zrobić. Strona wygląda dosyć przejrzyście i oferuje parę możliwości zarobku, np. ankiety czy oferty. My się skupimy na ofertach.

Będąc na stronie głównej zobaczysz to:

[Obrazek: vgrfqx.jpg]

Kliknij w zakładkę Offers i zacznij je wypełniać. Po poprawnym wypełnieniu oferty, zostaw zakładkę aktywną i kliknij na stronie cashcrate przycisk Submit.

Polecam sortować oferty w ten sposób:

[Obrazek: 2e0ss47.jpg]

Oferty wyglądają różnie. Może to być pobranie gry, wypełnienie danymi osobowymi jakiegoś formularza. Tak wyglądają w zbliżeniu oferty:

[Obrazek: abqrmp.jpg]

Do wypełniania ofert z imionami, nazwiskami, itp. polecam tą stronę.

Próg wypłaty to 20$, zbiera się ją dosyć szybko, a z poleconymi jeszcze szybciej, dlatego nie czekaj i zarejestruj się już dzisiaj!

Strona ma dobry system poleconych - pierwszy poziom to 20%, a drugi 10%. Dodatkowo, jeżeli którys z Twoich poleconych zarobi swoje pierwsze 10$, Ty dostajesz na swoje konto 3$!

Dowody wypłat są tutaj umieszczane.

TIP: Używając amerykańskiego ip, ofert będzie więcej niż na polskim.


Pozdrawiam i życzę udanych zarobków! Lol


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - surfer0700 - 30-03-2013 12:08

Wypłaty tylko w czekach? Wysyłają czeki do Polski? Wypłaciłeś już coś stamtąd?


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - spkawn - 30-03-2013 12:19

Czytaj całą treść. Wypłaty, oprócz czeku, są dokonywane na PayPal (musisz mieć konto Silver). Wysyłają czeki do Polski, skoro są dla Nas oferty (na razie tylko jedna). Niestety jeszcze nic nie wypłaciłem stamtąd.


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - lamparciczka - 30-03-2013 12:23

a ja przeczytałam regulamin forum zanim zaczęłam pisać i w regulaminie jest, że linki i reflinki mają być widoczne i klikalne, a u ciebie linki takie nie są


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - rozekrr - 30-03-2013 12:23

A co ma oferta do czeku? Nie przesadzaj, po drugie jeżeli chcesz zebrać sobie poleconych, to znajdź proszę informację, albo czek który dotarł do Polski, bo to jest ważne. Po drugie nie każdy używa PayPal, gdyż jak wiadomo różnie z nimi bywa.


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - spkawn - 30-03-2013 12:38

(30-03-2013 12:23)rozekrr napisał(a):  A co ma oferta do czeku? Nie przesadzaj, po drugie jeżeli chcesz zebrać sobie poleconych, to znajdź proszę informację, albo czek który dotarł do Polski, bo to jest ważne. Po drugie nie każdy używa PayPal, gdyż jak wiadomo różnie z nimi bywa.

Co ma oferta do czeku? Skoro jest oferta skierowana do Polaków, to musieli mieć jakoś to na uwadze i uwgzlędnić to, że będzie możliwość wysłania pieniędzy do Polski. Pisz bardziej składniowo, bo prawie nic nie rozuimem z Twojej wypowiedzi. Mam Ci wkleić zdjęcie czeku, który dotarl do Polski? No proszę Cię.. Na ich forum są dowody wypłat ludzi, którzy są z innych krajów. Sam admin to przyznaje, że są "umiędzynarodowieni" - tutaj masz link do jego wypowiedzi - klik. Jak dostanę czek, to nie martw się - dostaniesz jego skan.


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - mafiss - 30-07-2013 11:16

I co ze skanem tego czeku ?


RE: cashcrate.com - zarabiaj dziennie nawet i 10$. - bbr - 31-07-2013 12:49

zarejestrowalem sie ale nie widze zadnych offers