Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! (/Temat-SQUAREBUX-Kasa-za-darmo-bez-pracy-67111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - gelmen - 12-04-2013 23:56

Tylko u nas jest 13 kwietnia. W USA jest jeszcze 12 kwietnia koło godziny 19. Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - dan122 - 13-04-2013 00:50

Czyta ktoś tutaj ich fanpage na facebooku?

Tam jest wszystko opisane. Nie będę cytował i tłumaczył. Kto chce ten zobaczy.

Link tutaj: https://www.facebook.com/SquareBUX

13 kwietnia ich czasu wasze zarobki trafią na ich listę do wypłacenia. Wypłaty nie są automatyczne jak to pisze w zakładce withdraw. Automatyczne jest zlecenie wypłaty - czyli jak masz minimum 5$ czy 10$, w regulaminie jest napisane inaczej, w tej zakładce inaczej.

Co to jest to zlecenie wypłaty?
Jest to trafienie na ich listę do wypłacenia. Po tej operacji sprawdzają ręcznie wasze konto, w razie czego to wiadomo, że ban.
Mają kilka tys kont do sprawdzenia więc wypłatę szczęśliwi zobaczą tego dnia. Ogółem wszyscy, którzy bana nie dostaną to zostaną wypłaceni do końca tygodnia. Potem mają zamiar wprowadzić płatności tygodniowe to powinno być lepiej. W momencie tego co to czytałem na ich fanpage w komentarzach pisali, że już sprawdzanie zaczęli.

Ogółem to Ci co nie oszukiwali mogą doczekać się wypłaty ale kiedy to już wielka niewiadoma.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - miniek9090 - 13-04-2013 00:56

no to sprawdzą wasze "leady" i się bany posypią Big Grin
nie ma innego wyjścia Jerk


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - dan122 - 13-04-2013 01:03

Nie wiem jak to sprawdzają. Ale mają dużo do zrobienia. Kwestia "leadów" to raczej nie będzie to. Bo dopuszczalny jest "direct access" czyli bezpośrednie wejście.

Jeżeli program byłby dobrze napisany to nawet nikt by nie wiedział, że nie jest to wejście ze zwykłej przeglądarki Wink.

Jedyna kwestia to ten przycisk continue. Ale wtedy to masz raptem jedno zapytanie MySQL i masz wszystko na tacy ile było wejść, a ile osób klikło i jazda z banami. Więc to też nie to. Ciekawi mnie w sumie ich mechanizm sprawdzania.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Klin - 13-04-2013 05:15

No i dziś się przekonamy czy coś z tego będzie


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Tyrkijt - 13-04-2013 07:38

Ktoś już dostał wypłatke? Czy dalej czekamy? Big Grin


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - mypy - 13-04-2013 08:11

dalej czekamySmile no jestem tego baaaardzo ciekawSmile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 13-04-2013 08:18

Przestańcie spamować! Dziś wypłaty nie otrzyma prawie nikt !
Pisali na FanPage'u że wypłaty będą od 13'go kwietnia.. Nie do 13.
Mają kilkanaście tysięcy kont - Każdą wypłatę zlecają ręcznie - Nie mają automatów.

Musicie czekać cierpliwie i mieć nadzieję że was ominie ban.
Przestańcie spamować itp. Jak tylko dojdzie wypłata do kogoś to pewnie doda screena i dowód wypłaty, tymczasem - dajcie sobie looz !


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - samo - 13-04-2013 08:38

Witam Smile Jeśli ktoś dostanie wypłatę i dobrze ten temat ogarnia proszę odezwać się do mnie na PW Smile Zarejestruję się z refa ale wolałbym mieć pewność, że to nie kolejna ściema.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - dxdawid - 13-04-2013 15:38

Jak zlecić wypłatę? Zleca się automatycznie jak się u zbiera 5$?