Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! (/Temat-SQUAREBUX-Kasa-za-darmo-bez-pracy-67111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - lamparciczka - 30-03-2013 11:38

(30-03-2013 11:26)sobolek napisał(a):  @Lamarniciczka - Poradnik nie dotyczy żadnych "Ebesuherów" czy czegoś tam.

nie wiem czego dotyczy twój poradnik, na ten temat się nie wypowiadam
nie dostałam poradnika i nie dostanę bo rejestrowałam się z czystego, nie jest mi z resztą potrzebny do niczego
na temat ebesucher to jest mój poradnik i informacja dla tych którzy nie chcą np być twoim poleconym i nie mieć przymusu pomocy jak tu zarobić samemu Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Limitless - 30-03-2013 11:46

z refa , nick taki jak na forum , poproszę o poradnik Wink


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - gelmen - 30-03-2013 12:05

Jemu należy wysłać email. Czekam za poradnikiem. Poszło PW. :-)


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - miniek9090 - 30-03-2013 12:10

przyslał mi poradnik i powiem że różni się od poradnika lampireczki. Uzywa do tego programu , lecz ja nie będę czasu marnował .


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - lamparciczka - 30-03-2013 12:20

(30-03-2013 12:10)miniek9090 napisał(a):  przyslał mi poradnik i powiem że różni się od poradnika lampireczki. Uzywa do tego programu , lecz ja nie będę czasu marnował .

ja nie widziałam jego poradnika na oczy bo rejestrowałam się z czystego a nie "wymuszonego" z reflinku w zamian za poradnik Smile
nie wiem co on tam wymyślił, ja promuję w ebesucher, nic się nie robi, wejścia zlicza, $ również
do mojego sposobu nie potrzeba żadnego programu Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 30-03-2013 12:23

(30-03-2013 12:20)lamparciczka napisał(a):  
(30-03-2013 12:10)miniek9090 napisał(a):  przyslał mi poradnik i powiem że różni się od poradnika lampireczki. Uzywa do tego programu , lecz ja nie będę czasu marnował .

ja nie widziałam jego poradnika na oczy bo rejestrowałam się z czystego a nie "wymuszonego" z reflinku w zamian za poradnik Smile
nie wiem co on tam wymyślił, ja promuję w ebesucher, nic się nie robi, wejścia zlicza, $ również
do mojego sposobu nie potrzeba żadnego programu Smile

Tak.. Tylko że zobaczymy czy wyślą ci wypłatę za używanie ebesucher'a do nabijania trafficu.
Jeszcze co prawda nie wiadomo czy wogóle serwis jest wyplacalny.. ale ja wolę nie ryzykować i mieć unikalne wyświetlenia Wink


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - lamparciczka - 30-03-2013 12:25

(30-03-2013 12:23)sobolek napisał(a):  
(30-03-2013 12:20)lamparciczka napisał(a):  
(30-03-2013 12:10)miniek9090 napisał(a):  przyslał mi poradnik i powiem że różni się od poradnika lampireczki. Uzywa do tego programu , lecz ja nie będę czasu marnował .

ja nie widziałam jego poradnika na oczy bo rejestrowałam się z czystego a nie "wymuszonego" z reflinku w zamian za poradnik Smile
nie wiem co on tam wymyślił, ja promuję w ebesucher, nic się nie robi, wejścia zlicza, $ również
do mojego sposobu nie potrzeba żadnego programu Smile

Tak.. Tylko że zobaczymy czy wyślą ci wypłatę za używanie ebesucher'a do nabijania trafficu.
Jeszcze co prawda nie wiadomo czy wogóle serwis jest wyplacalny.. ale ja wolę nie ryzykować i mieć unikalne wyświetlenia Wink

odbić piłeczkę można w drugą stronę : nie masz żadnej pewności, że tobie zapłacą za używanie programu Smile
a z końcówką również się zgadzam : nie wiadomo czy są wypłacalni


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - sobolek - 30-03-2013 12:28

(30-03-2013 12:25)lamparciczka napisał(a):  
(30-03-2013 12:23)sobolek napisał(a):  
(30-03-2013 12:20)lamparciczka napisał(a):  
(30-03-2013 12:10)miniek9090 napisał(a):  przyslał mi poradnik i powiem że różni się od poradnika lampireczki. Uzywa do tego programu , lecz ja nie będę czasu marnował .

ja nie widziałam jego poradnika na oczy bo rejestrowałam się z czystego a nie "wymuszonego" z reflinku w zamian za poradnik Smile
nie wiem co on tam wymyślił, ja promuję w ebesucher, nic się nie robi, wejścia zlicza, $ również
do mojego sposobu nie potrzeba żadnego programu Smile

Tak.. Tylko że zobaczymy czy wyślą ci wypłatę za używanie ebesucher'a do nabijania trafficu.
Jeszcze co prawda nie wiadomo czy wogóle serwis jest wyplacalny.. ale ja wolę nie ryzykować i mieć unikalne wyświetlenia Wink

odbić piłeczkę można w drugą stronę : nie masz żadnej pewności, że tobie zapłacą za używanie programu Smile
a z końcówką również się zgadzam : nie wiadomo czy są wypłacalni

No tak, masz rację. Tylko że ja używając programu mam stale innego Reff linka z którego przychodzi traffic itp. A ty masz stale ten sam - Prosto od serwisu do nabijania trafficu.

Porównać metody będzie można dopiero po 13'tym kwietnia, jak narazie nie ma co się spierać itp Wink

Wysokich zarobków życzę .


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - prymul1 - 30-03-2013 12:37

Program do nabijania wyświetleń to najprawdopodobniej Jingling, chiński program do nabijania trafficu zarówno chińskiego jak i europejskiego, czy też amerykańskiego. Jest to doskonale znany program na zagranicznych forach, tylko do nas jakoś nie dotarł. Nie róbcie z niego też takiej sensacji, bo to nic nowego. W przypadku squarebux się sprawdza jednak większość sprawdzonych stron typu adf.ly, linckbucks.com zbanuje was za używanie go.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - lamparciczka - 30-03-2013 12:37

niby mam w statystykach wejść w link :

Unique visitors
26800

Total visits
29880

więc nie wszystko zlicza, zlicza unique
po 13 zobaczymy, czy moja metoda bez poradnika i zabawy z programem jest skuteczna Smile