Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! (/Temat-SQUAREBUX-Kasa-za-darmo-bez-pracy-67111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - prayy - 31-03-2013 16:36

Cytat:Tak, tak... Tylko wiesz o co chodzi? Tym którzy są w tym temacie - nic nie zaszkodzi, bo praktycznie każdy uruchamia tego bota w tle, nic nie robi
Tak samo jak i w moim sposobie.

Cytat:Traffic jest nabijany z innych IP, itp. Nie z 1 jak u ciebie..
Akurat z tym się zgodzę, jednak nie zabezpieczyli się przed tym, więc można spróbować - "nic nie zaszkodzi". Nawet jakby strona nie okazała się scamem to jest szansa na wypłatę o dziwo. Spotkałem się z wieloma przypadkami takich sytuacji, że ludzie wykorzystując błąd systemu tylko na tym zyskiwali, a nie każdy dostawał bana.

Cytat:Naprawdę? Wiesz już że to scam? Ohh.. Fajnie że już wypłatę zleciłeś.
Jedynie się domyślam, ale mogę się mylić (i obym się mylił), bo patrząc na to co się dzieje to strona wygląda jakby była fakem. Te ciągłe błędy bazy danych, czy choćby to głupie nie zabezpieczenie wejść z tego samego IP. Strona po prostu wygląda jakby nie była dopracowana. No, ale nie ma co gdybać, czas pokaże. Zobaczymy tego 13 kwietnia (chociaż 13 podobno pechowy Wink ).

Cytat:Korzystanie z mojego poradnika nic nie kosztuje, nic nie tracą - mogą jedynie zyskać, więc ja też wolę spróbować i sam tak robię.
No ja wychodzę z tego samego założenia... A bana mimo wszystko ryzykujemy w obu przypadkach (chociaż w moim jest większa szansa).

Cytat:Tak czy siak - nikt nie ma pewności czy wypłacą czy nie.
Otóż to.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - RockShox - 31-03-2013 19:44

Ciekawe czy mozna tego bota uzyc do nabijania wejsc do np Imagetwist Big Grin


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - gelmen - 31-03-2013 19:54

Jak nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział.


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Pawel Szamotulski - 31-03-2013 20:01

HEHE Ja od dzisiaj używam do tego - http://www.kasawsieci.ugu.pl/ptp.html
Na ptp sejfik też działa Smile


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - RockShox - 31-03-2013 20:08

Nawet wcześniej nie wiedziałem, że jest taki bot Big Grin


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - spkawn - 31-03-2013 20:13

Ten bot nabija wejścia anonimowo, więc radzę uważać, bo możecie ładne bany wyłapać i potem płakać.

Cytat:Ciekawe czy mozna tego bota uzyc do nabijania wejsc do np Imagetwist

Nie działa. Serio mówię, że to nie działa w ten sposób, w jaki myślicie. TO TRZEBA ODPOWIEDNIO OBEJŚĆ, ale jak ktoś nie siedzi na zagranicznych forach, to potem wychodzą różne sprawy, dlaczego to nie działa itd..


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Pawel Szamotulski - 31-03-2013 20:50

A jakby skrócić link przez goo.gl? Źródło byłoby inne?
edit/ Ma ktoś chociaż angielską wersje tego programiku?


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - RockShox - 31-03-2013 21:02

przestało mi naliczać ;/


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - spkawn - 31-03-2013 21:17

Nie ma angielskiej wersji i prawdopodobnie nie będzie. Szukaj jakiegoś innego sposobu. Jest jeden łatwy, ale po co go podawać, jak jest ogólnodostępny. :-D


RE: SQUAREBUX - Kasa za darmo, bez pracy ! - Devil877 - 31-03-2013 21:21

Ja jestem ciekawy czy wam wypłacą , coś za łatwo ta kasa jest zbierana Wink oby jak najlepiej wam ale nie jarał bym się zbytnio ..