Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie bloga PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Pozycjonowanie bloga PPA (/Temat-Pozycjonowanie-bloga-PPA-67106)



Pozycjonowanie bloga PPA - Kabajana - 30-03-2013 08:53

Witam
Chcialbym rozpocząć dyskusję na dość kontrowersyjny temat, a mianowicie pozycjonowanie bloga PPA w google. CO o tym myślicie? Jest jakikolwiek sens pozycjonować takiego bloga? Przecież nisze tak szybko przemijają. Czy może pozycjonować na takie frazy jak "hack" "cheat" "generator", żeby nisze z tymi słowami w nazwie były wyżej w google ? CO o tym sądzicie? Może wypowiedzą się "wyjadacze"?


RE: Pozycjonowanie bloga PPA - Admin - 30-03-2013 09:53

Już się wypowiadałem tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Jak-pozycjonowac-zagraniczna-strone-67044
wypowiedź w pełni powiązana z twoim tematem.


RE: Pozycjonowanie bloga PPA - Kabajana - 30-03-2013 16:53

Chodzi mi jeszcze o jedną rzecz. Czy opłaca się płacić firmom zajmującym się profesjonalnie pozycjonowaniem ? Na jakie frazy pozycjonować ? Na Hack, cheat czy dane nisze ?


RE: Pozycjonowanie bloga PPA - octawius - 30-03-2013 17:00

Na dane nisze np. FarmVille 2 Hack lub FarmVille 2 Cheat Tool itp. Smile


RE: Pozycjonowanie bloga PPA - Krissu - 30-03-2013 17:29

Nie warto płacić. Jak wspomniałeś, nisze są przejściowe, takie jest moje skromne zdanie.


RE: Pozycjonowanie bloga PPA - Kabajana - 30-03-2013 17:31

A czy nie będzie czegoś takiego, że jeżeli wypromuję np Farmville hack , to czy inne hacki na mojej stronie nie będą też wyżej w google ?

A może opłaca się pozycjonować na frazy typu "cheat" albo "hack" i czy wtedy np nisza "farmville hack" zawierająca słowo hack, na które strona była pozycjonowana, będzie wyżej w google ?


RE: Pozycjonowanie bloga PPA - Dennisek78 - 30-03-2013 20:46

Patrząc po twoim przykładzie fraz cheat/hack musiałbyś mieć mnóstwo kasy na wypozycjonowanie tych fraz.


Pozycjonowanie bloga PPA - Admin - 10-05-2013 11:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.