Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] (/Temat-Jak-zarabiac-100zl-miesiecznie-slaby-net-67085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - miniek9090 - 08-05-2013 18:00

(08-05-2013 17:38)surfer0700 napisał(a):  @up

Nie, bo trzeba przesłać WAŻNĄ legitymację szkolną albo studencką.

Można karte motorowerową? legitka gdzieś się zapodziała Jerk


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - kalutor - 08-05-2013 22:54

Machanie łopatą nie wymaga szybkiego łącza internetowego; nie wymaga wcale łącza. Grabie też. Taczki również da się pchać bez połączenia z internetem. No chyba, że przy zbiorze truskawek - tam łącze z internetem jest wymagane. Nie, jednak nie - do zbioru truskawek też nie!


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - Mksuzi - 08-05-2013 23:06

@up

Powiedz mi co Twoja wypowiedź wnosi do tego tematu?
Jesteś tutaj po to by demotywować młodych, chętnych na zarabianie?
Wybacz to forum jest właśnie od pomocy takim osobom.

Im młodziej ktoś zainteresuje się zarabianiem pieniędzy tym w przyszłości lepiej będzie ustawiony.
Gdyby każdy zaczynał interesować się już w gimnazjum wielkimi pieniędzmi to gospodarka naszego kraju, byłaby na najwyższym poziomie.

Wypowiedzi o taczkach schowaj do swoich butów, z których i tak już wystaje słoma.

Pozdrawiam


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - skoczekS1 - 08-05-2013 23:46

Bardzo dobrze, że są w Polsce młodzi przedsiębiorczy ludzie, którzy nie chcą zaginać i męczyć się jak dzikie świnie...
mamy XXI wiek a to oznacza, że jest o wiele więcej możliwości niż łopata, taczka czy truskawki...


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - mlekomleko - 11-05-2013 17:21

Mamy społeczeństwo informacyjno usługowe a Tu ludzie z truskawkami mi wyskakują! Truskawki w kwietniu! no to chyba tylko na targu takie rzeczy. Na wakacje sobie mogę pojechać i dorobić na truskawkach ale jak ktoś ma sporo obowiązków w domu to nie ma czasu żeby jechać na cały dzień na zbiory itp. W moim domu sam jestem sobie szefem, ustalam czy idę na drugie śniadanie, czy odkładam na jutro i nikt mi z tego powodu nie robi wyrzutów i jeszcze dostaję za to pieniądze. W ciągu 2 dni bez jakiegoś większego wysiłku zarobiłem 1500 pkt czyli 15 złotych. Wydaje mi się, że to całkiem niezły wynik zwłaszcza, że bez poleconych


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - Qwik - 11-05-2013 17:52

Praca fizyczna uszlachetnia jak to napisał kiedyś jeden z moderatorów.Dzięki pracy fizycznej uzyskujemy nie tylko pieniądze ale szacunek dla pracy i dla pieniędzy

@up:Ile na te 15 zł straciłeś czasu 5,10,15 minut?A co z resztą czasu?


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - skoczekS1 - 13-05-2013 19:24

I lekcję od życia - nigdy więcej pracy fizycznej....


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - luidor - 14-05-2013 16:32

Przyłączam się nigdy więcej pracy fizycznej na rzecz kogoś. Jeśli ktoś chce i umie zarabiać pieniądze i dobrze się z tym czuje to tylko mu pogratulować. Nasze społeczeństwo nie potrafi zaakceptować, że są inne możliwości zarobkowe niż ciepła posadka. Praca uszlachetnia już widzę ten tłum uszlachetnionych osób którzy nigdy w życiu nie trzymali łopaty o kopaniu rowu nie wspominam nawet. Przepraszam ale jak czytam takie coś to mi aż ciśnienie skacze do góry. Mamy takie czasy, w których za wszystko trzeba płacić nawet na kopanie rowu.


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - szufliko - 14-05-2013 19:43

Tak to bardzo dobra strona. Około 3-5 $ dziennie. o http://www.bubblews.com/?referral=518ab03744b6e0.96115145 to moj ref2
dziekiRolleyes


RE: Jak zarabiać ~100zł miesięcznie [słaby net] - Stworkowaty - 14-05-2013 19:54

Szufliko zapomniałeś dodać że wypłacają nie licznym. : )