Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Składka na typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Składka na typy (/Temat-Skladka-na-typy-67084)



Składka na typy - ziemian - 29-03-2013 19:25

A więc zakładam nowy temat. Przepraszam , że wtrąciłem się do nie swojego tematu.
Tekst skopiowany z innego serwisu o tematyce bukmacherskiej.

Dzień dobry.
Od dłuższego czasu obserwuje wpisy tutejszych użytkowników i stwierdziłem , że założę konto na tym bardzo mądrze napisanym serwisie. Obserwowałem tutaj wszystkie serwisy , o których Państwo pisaliście i dziwi mnie fakt , że ludzie zrzucają się na typy bez monitoringu. Chcę Was tylko uprzedzić właśnie co do takich typów , które nie mają żadnej weryfikacji. Wiem , że bardzo ciężko jest znaleźć dobry serwis. Sam typowałem przez kilka dobrych lat , oczywiście z dobrą skutecznością , także zawsze te "Parę złotych" dało się zarobić. Ruszyłem teraz głową , postarałem się znaleźć coś godnego. Mam nadzieję że mi się udało. Postanowiłem mocno zaryzykować no i puki co (odpukać) jestem do przodu... Chciałbym Wam polecić jeden dość mocny serwis , który jest bardzo skuteczny. Lecz z góry mówię , nie ma tutaj 20 - 30 typów w miesiącu tylko puki co maksymalnie 10 typów starannie wybranych. To mi się w tym wszystkim najbardziej podoba. Znalazłem dobry miesiąc temu rzekomo zweryfikowany serwis ze strony http://www.verifiedtipsters.com/forum/ , który wyglądał naprawdę obiecująco. Postanowiłem się przekonać , wykupiłem jeden typ, potem drugi. Okazało się , że administrator serwisu jest faktycznie rzetelny i nie jest oszustem. O czym świadczą oczywiście opinie na temat jego serwisu.
Portal o którym piszę , ceni się . Ale za to jest skuteczny. 1 typ kosztuje 50 Euro , a miesiąc typów kosztuje 200 Euro , czyli około 820zł. Dla nie których jest to duża kwota , a dla niektórych mała.
Ja zaryzykowałem i w marcu na 8 typów wygranych 7. Oczywiście nie gram takimi stawkami jak podaje typer bo po kilku typach miałbym kolejne limity założone na koncie.
Możecie mieć różne opinie na mój temat , bo widzę że tutaj kilka osób jest niedojrzałych , o czym świadczą ich komentarze...
Więc stwierdziłem , że jeśli macie kupować i zrzucać się z takimi ludźmi na jakieś serwisy bez weryfikacji, nowe serwisy które po miesiącu zawieszają swoją działalność to podzielę się z Wami tym adresem.
Jest to serwis http://www.picksmag.com/
Nie myślcie sobie że jest to mój serwis i chce go tutaj promować. Nie o to tutaj chodzi.
Jeśli chcecie , oczywiście możecie wykupić dostęp i przetestować typy. Również możecie poczytać na temat wyżej opisanego serwisu. Myślę , że tak jak ja nie znajdziecie , żadnej negatywnej opinii na jego temat. Tylko trzeba liczyć się z tym , że dużo typów w miesiącu nie ma... Ale za to skuteczność jest bardzo dobra. Więcej na temat tego serwisu nie powiem. Nie ukrywam również , że byłoby miło jeśli ktoś zechciałby zrzucać się na te typy z moją osobą Ja nie chce nikogo namawiać. Każdy ma swój rozum i wie co dla niego najważniejsze. Ale chciałbym , żebyście zwrócili szczególną uwagę na ten serwis, a nie kupowali beznadziejne serwisy bez monitoringów które podają w miesiącu po 30 czy więcej typów a skuteczność jest jaka jest.
W razie jakichś pytań zostawiam tutaj swojego e-maila : ziemian35 @ gmail.com
PS. Jeśli ktoś byłby chętny, zdecydowałby się na typy to oczywiście nie ukrywam faktu , że chciałbym , żeby współpracę rozpocząć od początku maja. Tak , żeby zagrać wszystkie typy w miesiącu.
Jeśli ktoś nie ma odpowiedniego budżetu do grania to niech się nie wyrywa bo nie ma sensu psuć sobie nerw.


RE: Składka na typy - Oliwa98 - 29-03-2013 19:27

akurat z 1 postem ludzie Ci prześlą kase pokerface


RE: Składka na typy - Mksuzi - 29-03-2013 19:27

Ziemianin serwis http://www.zrzutki.pl organizuję właśnie zrzutkę na typy z tego serwisu, dziś otrzymałem od nich e-mail.

Więc zarejestruj się u nich i będziesz miał tu dostęp z parę groszy.


RE: Składka na typy - ziemian - 29-03-2013 19:33

Odpisałem we wiadomości prywatnej i proszę o kasację całego tematu.


Składka na typy - yazir - 29-03-2013 19:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.