Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Progress-Bux $0,0175 za klik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Progress-Bux $0,0175 za klik (/Temat-Progress-Bux-0-0175-za-klik-67021)



Progress-Bux $0,0175 za klik - BluKnight - 28-03-2013 17:16

Witam, chciałbym przedstawić bux, na którym da się zarobić trochę wiecęj jak 0,0000001 dollara dziennie. Sam dopiero co się zalogowałem i już zarobiłem 0,5 dolca. Zaskoczyło mnie też to, że po pierwszym logowaniu gdy klikałem na jakaś reklamę to nabijało mi cash a reklama była nadal dostępna!
Jednak po drugim zalogowaniu (miałem problem z netem) po kliknięciu reklama była automatycznie usuwana z listyfacepalm.
Jak chcecie to spróbujcie, moze chociaż po pierwszym logowaniu uda wam się uklikac trochę więcej niż mnie. Powodzenia, byłbym wdzięczny gdybyście sie zarejestrowali z mojego refa: ciach
tu czysty link: http://www.progress-bux.com
PS. Ma może ktoś zaproszenia do greenzoner? Sendnijcie na PW jbc.

/yazir
Zapraszam do zapoznania się z regulaminem. Reflinki od 10 postów Smile



RE: Progress-Bux $0,0175 za klik - Oliwa98 - 28-03-2013 17:57

Napisałbyś chociaż jakie minimum, procesory płatnicze itd.


RE: Progress-Bux $0,0175 za klik - makingmoney - 28-03-2013 19:29

Jaki to ma znaczenie? Bux, który oferuje prawie 2 centy za klik na zwykłym koncie śmierdzi scamem z daleka. A jeśli to jeszcze nie scam to strona i tak padnie, bo admin nie będzie miał kasy na wypłaty Smile


Progress-Bux $0,0175 za klik - Hybrid1990 - 12-02-2021 22:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.