Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro-Oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allegro-Oszustwo (/Temat-Allegro-Oszustwo-67018)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Allegro-Oszustwo - Biznesmen2013 - 28-03-2013 17:15

Poczekaj 2-3 dni czy przyjdzie paczka.. może nie może odpisać albo mu się coś stało? poczekaj te kilka dni i dopiero zgłoś. Smile


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 17:17

ale kurier za pierwszym przyjazdem zostawi avizo ze odbiór na poczcie czy do 3x


RE: Allegro-Oszustwo - miniek9090 - 28-03-2013 17:19

jaki odbiór na poczcie... jak zostawi avizo to dzwoni do wysylającego i pyta się co dalej robić . może powiedzieć żeby jutro dowieźli Smile


RE: Allegro-Oszustwo - Biznesmen2013 - 28-03-2013 17:22

Zostawi avizo i masz tam napisane gdzie odebrać paczkę Smile


RE: Allegro-Oszustwo - Coristo - 28-03-2013 17:23

Na początek to naucz się edytować posty. A teraz weź pod uwagę, że sprzedający też człowiek. Mogło mu się coś stać, jest okres przedświąteczny, mógł wyjechać lub mieć jakieś inne sprawy. Odczekaj tydzień i wtedy walisz do allegro na support. Tłumaczysz co i jak i zwrot dostaniesz. Trochę cierpliwości. Z tego co mi wiadomo kurier zostawia awizo 2 razy, później paczka ląduje w najbliższym oddziale firmy kurierskiej do odbioru osobistego ileś tam dni, po czym wraca do nadawcy.


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 19:02

a jeszcze jedno na aukcjinie bylo napisane czas realizacji
to wedlug allegro jaki jest czas realizacji?


RE: Allegro-Oszustwo - aero2 - 28-03-2013 19:12

Nie chcę być nie miły, ale jak można kupować u kogoś kto dopiero co się zapisał?

Bo cena była atrakcyjna? Nie rozumiem tego.


RE: Allegro-Oszustwo - Scoobyx - 28-03-2013 19:12

W takim przypadku musisz czekać cierpliwie na swoją paczkę.


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 19:15

byla atrakcyjna


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 29-03-2013 22:49

a jeszcze jedno
jezeli paczka przyjdzie to jesli wystawie i tak negatywa to jezeli on równiez mi doda negatywa to ja moge sie odwolac do allegro o uniewaznenie komentarzu dodanego przez sprzedajacego/?
(28-03-2013 17:23)Coristo napisał(a):  Na początek to naucz się edytować posty. A teraz weź pod uwagę, że sprzedający też człowiek. Mogło mu się coś stać, jest okres przedświąteczny, mógł wyjechać lub mieć jakieś inne sprawy. Odczekaj tydzień i wtedy walisz do allegro na support. Tłumaczysz co i jak i zwrot dostaniesz. Trochę cierpliwości. Z tego co mi wiadomo kurier zostawia awizo 2 razy, później paczka ląduje w najbliższym oddziale firmy kurierskiej do odbioru osobistego ileś tam dni, po czym wraca do nadawcy.



a ten zwrot od allegro dostaje sie od allegro bez znaczenia czy sprzedajacy odda kase?
czy allegro kontaktuje sie z srzedajacym?