Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro-Oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allegro-Oszustwo (/Temat-Allegro-Oszustwo-67018)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 16:55

Mam pytanie kupilem telefon na allegro we wtorek wieczorem i sprzedawca napisal ze wplata doszla i jest ok wysle jutro czyli w srode.
Ale w srode pisze do niego a on sie nie odzywa , nie odbiera nie odpisuje na smsy na maile na gg...
I dzis juz czwartek dzwonie do niego i dalej nic nie odpisuje na maile ani na GG ani nie odbiera telefonu co mam zrobic jak go moge przestraszyc (nie grozic) tylko psetraszyc zeby odpisal...
Ma zero komentarzy i dodal aukcje 26 marca a 19 marca zalozyl konto.
Czy mam napIsac do alllegro?


RE: Allegro-Oszustwo - miniek9090 - 28-03-2013 16:59

jeżeli kasa poszła przez payu , to jest 99% szans na odzyskanie kasy . napisz do supportu allegro i opisz dokładnie cały przebieg transakcji Smile


RE: Allegro-Oszustwo - Szaman1644 - 28-03-2013 17:00

Na twoim miejscu nie denerwowałbym się tak tylko poczekał. Czekaj tydzień. Jeżeli nic nie przyjdzie to napisz do Allegro, a jak to nie poskutkuje to zgłoś sprawę na policję.


RE: Allegro-Oszustwo - Macieqx - 28-03-2013 17:00

Polecam na przyszłość nie kupować od "nowicjuszy" , niech to oni najpierw od kogoś pokupują, a dopiero potem niech sprzedają, jeśli widać, że są godni polecenia, ofc oszustw nie zawsze da się uniknąć.


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 17:01

a to jeszcze jedno: jak w aukcji pisalo stan: Nowy to musi byc nowy telefon(gdy byl np: zrysowany, bez folyjki) to mam prawo zwrócic ?


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 17:04

kupilem przez PayU


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 17:07

a i jest jeszcze jedno
jak mam czekac tydzien to przeciez jab niemam czasu codziennie czekac na kuriera


RE: Allegro-Oszustwo - miniek9090 - 28-03-2013 17:11

brawo Smile
+30 do warna pewnie dostaniesz za ten spam...
chodziło dla szamana żebyś poczekała na odzew , jeśli nic nie napisze to zgłaszaj sprawe organom ścigania Smile


RE: Allegro-Oszustwo - 30procent - 28-03-2013 17:14

no ale ile mam czekac
pisalem mu ze zalezy mi na szybkiej wysylce zeby dotarla w tym tygodniu to powiedzial ze wysle na drugi dzien kurierem
al pisze mailem do niego o numer przesylki to nie odpisuje

tak jak wyzej napisalem nie mam czasu wyczekiwac na kuriera codziennie


RE: Allegro-Oszustwo - Szaman1644 - 28-03-2013 17:14

Przecież czekać nie musisz. Jakby była paczka dla ciebie to dostaniesz avizo, że masz do odebrania na poczcie. Jak coś byłoby nie tak to masz prawo zwrócić, ale nie wiem jak to będzie wyglądało, gdy to jest sprzedaż prywatna. Narazie nie martw się i siedź spokojnie.