Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Addmefast problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Addmefast problem (/Temat-Addmefast-problem-67001)



Addmefast problem - Waldekk - 28-03-2013 13:17

Witam mam problem z addmefst.com. Kiedyś wszystko działało normalnie. Dodawałem filmik i odrazu dochodziły lajki wyświetlenia itd. Jakiś miesiąc temu miałem problem że dodawałem filmik a lików nie dodawało. Zauwazyłem ze jak usunie sie ten filmik z listy i doda to zawsze pokazuje się ten tytuł jaki dałem podczas piwerwszego dodawania do addmfast wiec zedytowałem to i wtedy zaczęło nabijać te like. Ale dzisiaj spróbowałem i to też już nie działa. Czyli dodaje nowy filmik daje mu nazwe np hack i nic sie nie dzieje. Jeżeli dodam jescze raz ten filmik, a dam mu np nazwe cheat to i tak bedzie pisało nazwa hack i nie dodaje lików. Miał już ktoś podbny problem? Dodam ze próbowałem dodać z innej przeglądarki i czyścic ciasteczka ale nic nie pomaga.


RE: Addmefast problem - Aroonia93 - 28-03-2013 19:31

sprawdziłem , u mnie działa wszystko normalnie .
Musisz poczekać na like , nie są dodawane od razu.
Zanim pokażą się na YT , może minąć nawe 72h , przeważnie jest to max 12h .


RE: Addmefast problem - Waldekk - 28-03-2013 22:51

Hmm musi wiec byc coś u mnie bo dla testu założyłem drugie konto na komórce i dodałem jakiś filmik z youtuba i też nie dodało lików. Nie ciekawie ;/


RE: Addmefast problem - Aroonia93 - 29-03-2013 00:11

może problem z CPC ? zwiększ i powinno śmigać ;]


RE: Addmefast problem - Waldekk - 29-03-2013 11:00

Faktycznie pomogło, dzięki Lol . Z drugiej strony to troche dziwne bo zawsze dawałem za 5 punktów i normalnie zaliczało. Chyba że się pojawiła jakaś nowa funkcja w imacro że mozna ustawić żeby tylko powyżej np 5 punktów dawał like i subskrybcje.


RE: Addmefast problem - Aroonia93 - 29-03-2013 11:33

Wink od cpc 5 też CI bedzie zaliczać ale wolniej Smile np 1 / godz , przy np cpc 7 masz np 20/ godz im wieksze cpc tym szybciej dostajesz kliki ; )