Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? (/Temat-Na-jakich-stronach-zagranicznych-moge-sprzedawac-typy-66957)

Strony: 1 2


Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - konsulmik - 27-03-2013 15:44

Znacie może jakieś strony zagraniczne, po angielsku, gdzie będę mógł tam sprzedawać swoje typy? Tzn założyć temat tak jak tutaj widziałem na forum, że niektórzy zrobili, dać cennik i podawać zakończone typy.


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - robini - 27-03-2013 16:07

Wujek GOOGLE . Mało masz for o bukmacherce ?


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - konsulmik - 27-03-2013 16:16

(27-03-2013 16:07)robini napisał(a):  Wujek GOOGLE . Mało masz for o bukmacherce ?

Dużo, jednak 90% z nich pewnie ma zakazane sprzedawanie swoich typów. Tak samo jak u nas, ja znam tylko 2 fora polskie (te forum i jeszcze jedno), gdzie jest dział bukmacherki i można bez problemów sprzedawać typy. U reszty to mogę podawać te typy, ale tylko darmowe, a tego nie szukam.


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - Mksuzi - 27-03-2013 16:57

Nie znam for w polsce ani za granicą typowo bukmacherskich gdzie można byłoby swoje typy sprzedawać.

A jeśli chodzi ci o strony gdzie można sprzedawać własne typy to zagranicznych jest pełno jednak, musisz najpierw przejść test 2-3 miesięczny.

Nie ma lekko.


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - konsulmik - 27-03-2013 17:30

(27-03-2013 16:57)Mksuzi napisał(a):  Nie znam for w polsce ani za granicą typowo bukmacherskich gdzie można byłoby swoje typy sprzedawać.

A jeśli chodzi ci o strony gdzie można sprzedawać własne typy to zagranicznych jest pełno jednak, musisz najpierw przejść test 2-3 miesięczny.

Nie ma lekko.

Nie chodzi mi o takie profesjonalne.. Chodzi mi bardziej o taką reklamę. Dajmy przykład z tego forum. Koleś sobie otwiera temat o swoich płatnych typach (niech będzie ten Maxtyp) i podaje je po czasie, a tym samym zachęca do wykupienia abonamentu ewentualnym zyskiem.

Bardziej mi chodzi o takie fora o zarabianiu, takie jak nasze, gdzie znajdę dział bukmacherski i będę mógł zrobić tam swój temat.


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - duzypawel - 27-03-2013 17:42

(27-03-2013 17:30)konsulmik napisał(a):  
(27-03-2013 16:57)Mksuzi napisał(a):  Nie znam for w polsce ani za granicą typowo bukmacherskich gdzie można byłoby swoje typy sprzedawać.

A jeśli chodzi ci o strony gdzie można sprzedawać własne typy to zagranicznych jest pełno jednak, musisz najpierw przejść test 2-3 miesięczny.

Nie ma lekko.

Nie chodzi mi o takie profesjonalne.. Chodzi mi bardziej o taką reklamę. Dajmy przykład z tego forum. Koleś sobie otwiera temat o swoich płatnych typach (niech będzie ten Maxtyp) i podaje je po czasie, a tym samym zachęca do wykupienia abonamentu ewentualnym zyskiem.

Bardziej mi chodzi o takie fora o zarabianiu, takie jak nasze, gdzie znajdę dział bukmacherski i będę mógł zrobić tam swój temat.



mam rozumieć, że Twoim zamiarem jest:
- znaleźć forum
- założyć temat
- podać w nim info, że masz typ
- dokładny typ podasz PO meczu
- liczysz, że ludzie rzucą się na Twoje typy jak Reksio na szynkę?

POWODZENIA

aczkolwiek na Twoim miejscu rozważyłbym wizytę u terapeuty.

jak w ogóle można na forum o zarabianiu pytać o poradę jak naciągnąć innych? :>


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - konsulmik - 27-03-2013 18:03

(27-03-2013 17:42)duzypawel napisał(a):  
(27-03-2013 17:30)konsulmik napisał(a):  
(27-03-2013 16:57)Mksuzi napisał(a):  Nie znam for w polsce ani za granicą typowo bukmacherskich gdzie można byłoby swoje typy sprzedawać.

A jeśli chodzi ci o strony gdzie można sprzedawać własne typy to zagranicznych jest pełno jednak, musisz najpierw przejść test 2-3 miesięczny.

Nie ma lekko.

Nie chodzi mi o takie profesjonalne.. Chodzi mi bardziej o taką reklamę. Dajmy przykład z tego forum. Koleś sobie otwiera temat o swoich płatnych typach (niech będzie ten Maxtyp) i podaje je po czasie, a tym samym zachęca do wykupienia abonamentu ewentualnym zyskiem.

Bardziej mi chodzi o takie fora o zarabianiu, takie jak nasze, gdzie znajdę dział bukmacherski i będę mógł zrobić tam swój temat.



mam rozumieć, że Twoim zamiarem jest:
- znaleźć forum
- założyć temat
- podać w nim info, że masz typ
- dokładny typ podasz PO meczu
- liczysz, że ludzie rzucą się na Twoje typy jak Reksio na szynkę?

POWODZENIA

aczkolwiek na Twoim miejscu rozważyłbym wizytę u terapeuty.

jak w ogóle można na forum o zarabianiu pytać o poradę jak naciągnąć innych? :>


Źle zrozumiałeś chłopie. Mi chodzi o to:

-znaleźć forum
- założyć temat
- wypromować siebie dając np. kilka dni za darmo, pokazując na co mnie stać,
- po okresie darmowych typów dawać typy PO CZASIE, które dałem osobom, które wykupiły abonament, aby zachęcić ludzi do wykupienia abonamentu (nie zależnie, czy to przegrana czy wygrana)
- dając jeszcze dostęp do swojej strony, gdzie archiwum i te wszystkie duperele podawane będą bez żadnych manipulacji

Teraz mam nadzieje, że dobrze zrozumiałeś.


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - Andreas - 27-03-2013 18:30

(27-03-2013 18:03)konsulmik napisał(a):  
(27-03-2013 17:42)duzypawel napisał(a):  
(27-03-2013 17:30)konsulmik napisał(a):  
(27-03-2013 16:57)Mksuzi napisał(a):  Nie znam for w polsce ani za granicą typowo bukmacherskich gdzie można byłoby swoje typy sprzedawać.

A jeśli chodzi ci o strony gdzie można sprzedawać własne typy to zagranicznych jest pełno jednak, musisz najpierw przejść test 2-3 miesięczny.

Nie ma lekko.

Nie chodzi mi o takie profesjonalne.. Chodzi mi bardziej o taką reklamę. Dajmy przykład z tego forum. Koleś sobie otwiera temat o swoich płatnych typach (niech będzie ten Maxtyp) i podaje je po czasie, a tym samym zachęca do wykupienia abonamentu ewentualnym zyskiem.

Bardziej mi chodzi o takie fora o zarabianiu, takie jak nasze, gdzie znajdę dział bukmacherski i będę mógł zrobić tam swój temat.



mam rozumieć, że Twoim zamiarem jest:
- znaleźć forum
- założyć temat
- podać w nim info, że masz typ
- dokładny typ podasz PO meczu
- liczysz, że ludzie rzucą się na Twoje typy jak Reksio na szynkę?

POWODZENIA

aczkolwiek na Twoim miejscu rozważyłbym wizytę u terapeuty.

jak w ogóle można na forum o zarabianiu pytać o poradę jak naciągnąć innych? :>


Źle zrozumiałeś chłopie. Mi chodzi o to:

-znaleźć forum
- założyć temat
- wypromować siebie dając np. kilka dni za darmo, pokazując na co mnie stać,
- po okresie darmowych typów dawać typy PO CZASIE, które dałem osobom, które wykupiły abonament, aby zachęcić ludzi do wykupienia abonamentu (nie zależnie, czy to przegrana czy wygrana)
- dając jeszcze dostęp do swojej strony, gdzie archiwum i te wszystkie duperele podawane będą bez żadnych manipulacji

Teraz mam nadzieje, że dobrze zrozumiałeś.
Zaloz konto na portalu blogabet.com tam podajesz swoje typy i masz 2 opcje ludzie widza twoje typy lub dopiero zobacza po rozstrzygnietym meczu. UWAGA jesli polecisz raz w chuja ze zle rozliczonym typem to masz bana. Jest opcja ze mozesz tez tam typy sprzedawac ale przez serwis blogabet a ze to jest portal miedzynarodowy i ludzie z calego swiata tam typuja to mozesz sprubowac.


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - whysoserious - 27-03-2013 18:41

(27-03-2013 17:30)konsulmik napisał(a):  
(27-03-2013 16:57)Mksuzi napisał(a):  musisz najpierw przejść test 2-3 miesięczny.

Nie ma lekko.

Nie chodzi mi o takie profesjonalne.. Chodzi mi bardziej o taką reklam

Co w tym profesjopnalnego, że masz przejść weryfikację?
To tylko pokazanie minimum wiarygodności

Szukasz miejsc gdzie można poreklamować scam?


RE: Na jakich stronach zagranicznych mogę sprzedawać typy? - konsulmik - 27-03-2013 19:01

Moje typy scamem nie będą, chce po prostu znaleźć cywilizowane forum ANGIELSKIE, abym mógł dać tam swoją ofertę i założyć temat w celu pokazania że warto grać moje typy.

Chce prowadzić podobny temat, jak tutaj ci nieszczęsni Maxtyp i thebuzzer4. A czy moje typy będą na plus, czy minus to już samo wyjdzie..