Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15$ paypal za free (zakupy ebay) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15$ paypal za free (zakupy ebay) (/Temat-15-paypal-za-free-zakupy-ebay-66926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - xJAmaTOx - 29-03-2013 15:43

Jet jeszcze ta promocja ? Smile


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - masterex2 - 29-03-2013 15:53

(29-03-2013 15:43)xJAmaTOx napisał(a):  Jet jeszcze ta promocja ? Smile

Dla tych do dostali emaila tak Smile


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Spamer-pl - 29-03-2013 16:20

pomocy piszecie Kliknąć kartę Profil. glupie pytanie ale.. nie mam tego na moim ebayu ???? zalogowany jestem i nijak tego nie widze


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Fajka - 29-03-2013 16:22

(29-03-2013 15:37)masterex2 napisał(a):  Rano napisałem im meila,że wyskakuje taka informacja i teraz dodali mi 15$ do konta Smile
Napisałeś do Paypala czy eBaya? Mógłbyś mi podesłać treść maila, kótry jest skuteczny? Smile


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - ManXer - 29-03-2013 16:22

Napisałem do PayPal, chyba już wiem co trzeba zrobić.
Cytat:Panie XXX, z analizy Pańskiego konta PayPal wynika, że konto PayPal nie zostało jeszcze połączone z profilem eBay. W celu realizacji kuponu proszę połączyć obydwa konta i upewnić się, że w profilu eBay zarejestrował Pan ten sam adres e-mail co na swoim koncie PayPal.

Aby dodać nową nazwę użytkownika serwisu eBay do konta PayPal, należy:

Zalogować się do swojego konta pod adresem https://www.paypal.pl/.
Kliknąć kartę Profil.
Kliknąć łącze Moje narzędzia sprzedaży.
Kliknąć łącze Zaktualizuj u góry w sekcji Nazwa użytkownika serwisu eBay.
Kliknąć przycisk Dodaj.
Wprowadzić nazwę i hasło użytkownika serwisu eBay. Nie należy ich mylić z nazwą użytkownika i hasłem w systemie PayPal.
Kliknąć przycisk Dodaj.
Aby połączyć swoje konto PayPal z kontem eBay po procesie weryfikacji, należy wykonać następujące czynności:

Jak tylko konto PayPal otrzyma status Zweryfikowany, prosimy zalogować się do swojego konta eBay.
U góry strony kliknąć łącze Mój eBay.
Przejść do zakładki Konto.
Kliknąć łącze Konto PayPal.
Kliknąć łącze Dołącz moje konto PayPal.
Wprowadzić swój adres e-mail oraz hasło podane dla konta PayPal, a następnie kliknąć przycisk Powiąż swoje konto (może pojawić się w języku angielskim link your account lub niemieckim Konto verbinden).
Następnie pojawi się strona z przyciskiem Powrót do serwisu eBay, po kliknięciu którego obydwa konta zostaną powiązane.
Ważne: Do konta PayPal można dodać maksymalnie osiem nazw użytkowników serwisu eBay.
Może ktoś sprawdzić czy mu działa?

@niestety, chyba jednak trzeba będzie czekać na nowe kupony :/


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - siampa - 29-03-2013 16:22

Szanowny Panie Daniel xxx,
Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie trudności z realizacja kuponu promocyjnego eBay.

Panie Danielu, na wstępie spieszę przeprosić za wszelkie niedogodności z związku z zaistniałą sytuacją. Proszę mieć na uwadze, że nowe kupony zostaną przesłane do użytkowników w przyszły tygodniu.

Dziękuję i pozdrawiam.
Z poważaniem
Marcin Satanowski
Dział obsługi klienta
PayPal


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - masterex2 - 29-03-2013 16:29

(29-03-2013 16:22)Fajka napisał(a):  
(29-03-2013 15:37)masterex2 napisał(a):  Rano napisałem im meila,że wyskakuje taka informacja i teraz dodali mi 15$ do konta Smile
Napisałeś do Paypala czy eBaya? Mógłbyś mi podesłać treść maila, kótry jest skuteczny? Smile
Napisałem do Paypala. Wystarczy napisać,że wyskakuje taka informacja.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - paskur - 29-03-2013 17:00

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie kuponu promocyjnego w wysokości 15, 00 USD.

Pani Angeliko, bardzo przepraszamy za zaistniałą usterkę techniczną. Nasi technicy pracują nad rozwiązaniem tej trudności. Jeżeli nie uda się Pani wykorzystać kuponu promocyjnego przed 31/03/2013, proszę o zgłoszenie tego faktu droga mailową lub telefoniczną, wówczas wygenerujemy specjalnie dla Pani nowy kupon promocyjny w nadchodzącym tygodniu.

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

To dla nas wyróżnienie, że wybrał Pan system PayPal do dokonywania transakcji online. Jeśli będzie Pani potrzebowała pomocy w przyszłości, może się Pani z nami skontaktować za pomocą łącza Kontakt z nami znajdującego się u dołu dowolnej strony serwisu PayPal.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - olennnkaaa - 29-03-2013 17:12

W jaki sposób skontaktowaliście się z nimi? Dostaliście w ogóle maile z kodem czy nie? Bo ja na swoje konto co prawda nie dostałam ale chciałabym wykorzystać te 15$ Big Grin


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - ManXer - 29-03-2013 17:35

Za pomocą formularza kontaktowego na stronie PayPal. Jak nie dostałaś takiej wiadomości to prawdopodobnie tym bardziej to nie zadziała, a kod CPAYPAL15 jest już nieaktywny i trzeba czekać aż wyślą następny w przyszłym tygodniu, mi tak napisali.