Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15$ paypal za free (zakupy ebay) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15$ paypal za free (zakupy ebay) (/Temat-15-paypal-za-free-zakupy-ebay-66926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - WojaKk - 28-03-2013 18:34

Ja już tak miałem, wchodzisz w Customer Support > Resolution Center > My problem is not listed here > Retract a bid
@Edit Ewentualnie kontaktujesz się ze sprzedającym żeby on anulował transakcję po czym będziesz musiał to potwierdzić.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - elbowndg - 28-03-2013 18:53

Ja dostałem maila i bym sobie coś kupił gdyby nie to że nie moge wyszukać tam żadnej aukcji... Czego nie wyszukam to caly czas mam "0 active listings" to samo nawet gdy np wchodze w kategorie gier itp.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Fajka - 28-03-2013 22:40

Pewnie masz ustawioną inną witrynę. Np szukasz po polsku na ebay.com lub po angielsku na ebay.pl. Po lewej stronie w panelu można to sprawdzić.

Niestety już chyba po promocji... "Wykorzystano całą kwotę przypisaną do tego kodu."


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - rayden - 28-03-2013 23:22

Miejmy nadzieję, że jutro promocja wróci, gdyż miała trwać do 31 marca.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - paskur - 28-03-2013 23:55

Nie rozumiem, chyba nie wyslali by wiecej kodow niz chcieli na to przeznaczyc kasy, niech ktos napisze jak bedzie wiedzial bo nie zdazylem nic kupic


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - aero2 - 29-03-2013 09:27

Kupował ktoś doładowanie u tego djarchii na eBay?

Bo deklaruje w opisie, że kod zostanie wysłany do 24h, a minęły już 2 dni i kodu nie ma.

Tylko napisał raz, że prosi o numer telefonu, bo taka jest procedura weryfikacji na eBay dla nowo co założonych kont.

Podałem komórkowy, stacjonarnego nie mam, nawet GG zero odzewu od wczoraj.

Nie wiem czy jeszcze czekać, czy wystawić negatywa i zgłosić aukcje.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Spamer-pl - 29-03-2013 09:38

konto zakladalem wczoraj i weryfikacja na telefon bez problemu (w ok 5 sek po zleceniu) wersja glosowa jak i sms bez problemu nie wiem jak z poczta pewnie podesla albo juz nie skoro aktywowalem wpisujac kod odebrany SMSem

tylko ze kod z paypala nie dziala i musialem z wlasne kieszeni bulic facepalmSad


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Madroxx - 29-03-2013 09:41

(29-03-2013 09:38)Spamer-pl napisał(a):  konto zakladalem wczoraj i weryfikacja na telefon bez problemu (w ok 5 sek po zleceniu) wersja glosowa jak i sms bez problemu nie wiem jak z poczta pewnie podesla albo juz nie skoro aktywowalem wpisujac kod odebrany SMSem

tylko ze kod z paypala nie dziala i musialem z wlasne kieszeni bulic facepalmSad

Nie musisz bo towar można "zwrócić".

PS. PIERWSZE ZOBACZCIE NA E-MAIL CZY DOSTALIŚCIE MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA TEGO KODU a potem kupujcie.4


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - SweetSensi - 29-03-2013 10:00

aero2 mam to samo. Zleciłem na 50 zł o dziwo nic mnie nie kosztowało, dzięki bonowi, ale on swoje. Też chciał numer telefonu, 3 dzień mija a odzewu nie ma.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Spamer-pl - 29-03-2013 10:09

(29-03-2013 09:41)Madroxx napisał(a):  Nie musisz bo towar można "zwrócić".

PS. PIERWSZE ZOBACZCIE NA E-MAIL CZY DOSTALIŚCIE MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA TEGO KODU a potem kupujcie.4

oo a do jakiego czasu od zakupu bo dokonalem zakupu wczoraj ok 23 dzis tego nie wysla bo swieta a i lipa bo przebywam w niemczech obecnie i tu ma ebay po niemiecku i nic nie lapie w tym jezyku