Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15$ paypal za free (zakupy ebay) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15$ paypal za free (zakupy ebay) (/Temat-15-paypal-za-free-zakupy-ebay-66926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Spamer-pl - 25-04-2013 10:05

Jakiś czas temu jak wszyscy dostałem kod wylądował w spamie poczty o2.pl jak chciałem z niego skorzystać to już się nie dało przez co musiałem zapłacić 2,99 Euro na Ebay na 2 dni przed końcem promocji na ten kod napisałem do Paypala że kod nie działa przez co musiałem zapłacić za przedmiot kupiony na Ebaju. Po ok 3-4 tygodni dostałem od nich wiadomość ..... że przepraszają ...... i dostane nowy kod. Wczoraj wyczytałem że ktoś napisał 5-6 wiadomości do nich i dostał kasę na konto wczoraj byłem nieprzysiadalny (Świetliki - Nieprzysiadalność)
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=9jLBjPTKP
Co nie pisałem do nich miałem to zrobić dziś, ale jak zawsze rano po zleceniu zapłaty sprawdzam Paypala i moim oczom ukazuje się wplata od Paypala na kwotę 15 USD
[Obrazek: NnWkSgzHw5x]
https://plus.google.com/106769929449487140397/posts/NnWkSgzHw5x

aaa konto na Ebay było założone przed samym zakupem produktu potwierdzenie konta dałem na telefon bo nie chcieli mi konta aktywować a chciałem korzystać z darmowej kasy, list od nich doszedł po kilku dniach dopiero.


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - maax6 - 30-04-2013 10:43

Milczałem jakieś kilka dni. Wczoraj do nich napisałem i dostałem taką oto odpowiedź:
"Szanowny Panie GXXXX,

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie kuponu promocyjnego eBay.

Panie Grzegorzu, dostaliśmy potwierdzenie z działu technicznego, że w zamian za kupony, klienci dotknięci usterką dostaną bezpośrednią wpłatę na saldo konta PayPal.

Wpłaty są dokonywane manualnie dlatego bardzo proszę o przesłanie nam zrzutu z ekranu, który przedstawia pełną wiadomość email z naszą marcową promocją. Po przesłaniu wyżej wymienionego pliku drogą elektroniczną, przekażę sprawę do Działu Inspekcji Kont w celu wyjaśnienia dlaczego jeszcze nie otrzymał Pan rekompensaty.

Aby przesłać pliki drogą elektroniczną do naszego serwisu należy:

1. Zalogować się do swojego konta pod adresem https: //www.paypal.pl/.

2. Kliknąć na ‘Profil’ (ostatnia podzakładka zakładki ‘Moje konto’);

3. Przy Pańskim imieniu i nazwisku kliknąć na opcję ‘Zmień’ (po prawej stronie ekranu);

4. Wybrać opcję ‘Zmiana nazwiska (w przypadku zawarcia małżeństwa, rozwodu lub innych przyczyn prawnych) ‘ a następnie kliknąć ‘Kontynuuj’

5. Kliknąć na opcję ‘Prześlij pliki’;

Strona teraz pozwoli Panu na Przesłanie plików (Krok 1: Znajdź i prześlij plik),i a następnie na wysłanie plików do naszego serwisu drogą alternatywną (Krok 2: Wyślij pliki do systemu PayPal).

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Z poważaniem
Ewelina Sobel
Dział obsługi klienta
PayPal

Copyright © 1999-2013 PayPal. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.,
Société en Commandite par Actions.
Oficjalna siedziba: 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg,
R.C.S. Luxembourg B 118 349."

Zrobiłem jak chcieli. Pomogło. Dali mi na konto 15$


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - mari133 - 05-05-2013 12:32

Wyślij mi tego screena - też im wyślę Big Grin


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - paskur - 05-05-2013 12:37

O widze ze ruszyli dupy
zaraz do nich pisze


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - paskur - 05-05-2013 12:59

Pani Angeliko, chciałem Panią zapewnić, że wszyscy użytkownicy, którzy mieli pierwotnie dostać kupon na 15.00 USD je otrzymają - w postaci nowego kuponu lub też wpłaty na konto PayPal.

Proszę jednak mieć na uwadze, że nie jesteśmy w stanie określić Pani, kiedy dokładnie to nastąpi, dziękujemy za zrozumienie. W momencie pomyślnego rozwiązania tej sprawy otrzyma Pani wiadomość z kuponem lub wpłatę na konto.



facepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalm


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - maax6 - 05-05-2013 21:58

(05-05-2013 12:32)mari133 napisał(a):  Wyślij mi tego screena - też im wyślę Big Grin

Chętnie tylko na screenie jest moje imię i nazwisko(treść maila) i pewnie dlatego go chcieli. Tobie nic by nie dał


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - mari133 - 06-05-2013 20:35

To ja zamażę i wyślę Smile


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - paskur - 11-05-2013 12:52

Dostal Ktoś Tą Kasę


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Dennisek78 - 11-05-2013 12:57

Pewnie nie Big Grin

PS. Czemu napisałeś wszystko z dużej litery ? O.o


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - paskur - 15-05-2013 19:53

nie wiem jak wy ale ja po 10 mailach wkoncu dosalem 15$ na konto