Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15$ paypal za free (zakupy ebay) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15$ paypal za free (zakupy ebay) (/Temat-15-paypal-za-free-zakupy-ebay-66926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


15$ paypal za free (zakupy ebay) - sacrifice - 26-03-2013 21:22

[Obrazek: paypalebay.jpg]

Regulamin
- Kupon o wartości 15 USD może zostać użyty wyłącznie przez odbiorcę tej wiadomości e-mail i nie może zostać przeniesiony na inną osobę.
- Wspomniany kupon zostanie użyty w serwisie eBay.com podczas dokonywania płatności w systemie PayPal za pośrednictwem przycisku dostępnego w tej wiadomości.
- Odliczenie nastąpi automatycznie wówczas, gdy po zaznaczeniu w procesie płatności opcji PayPal użytkownik kliknie łącze realizacji kuponu i poda stosowny kod przesłany w tej wiadomości.
- W razie potrzeby wymiana waluty nastąpi automatycznie podczas dokonywania płatności i odbędzie się po kursie obowiązującym w dniu realizacji kuponu przez użytkownika.
- W tym przypadku mogą obowiązywać stosowne opłaty za wymianę waluty.
- Kupon jest ważny do 31 marca 2013 r.
- Kupon może zostać użyty w serwisie eBay w dowolnej kategorii przedmiotów w odniesieniu do pełnej kwoty zakupu (powiększonej o koszty wysyłki i doręczenia) co najmniej jednego przedmiotu od jednego sprzedającego.
- Nie ma określonej ceny minimalnej przedmiotu.
- Kupon może być użyty tylko raz. Jeśli użytkownik dokona zakupu na kwotę niższą niż kwota kuponu, pozostała kwota kuponu nie może już zostać wykorzystana i tym samym przepada.
- Jeśli użytkownik zwróci zakupiony przedmiot, z kuponu nie można już skorzystać na potrzeby kolejnego zakupu.



"CPAYPAL15"


#
trzeba dostać od nich emaila żeby działał.


Odp: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - mmichal013 - 26-03-2013 21:45

Hmm i na co wydać tyle kasy? Ktoś ma jakiś pomysł? Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Aareksio - 26-03-2013 22:15

Wczoraj dostałem ten kod na maila.
Uwaga dla kupujących - działa tylko z kontem PayPal, powiązanym z mailem, na który został wysłany, oraz tylko dla jednego przedmiotu.

"co najmniej jednego przedmiotu od jednego sprzedającego." Na tym się przejechałem i 6$, które zostały do kwoty kuponu musiałem dopłacić...


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - CrisPL - 26-03-2013 22:19

Mam doładowanie za freee!!!!!

Dowód:

[Obrazek: bmX5mPs.png]


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Hub99ert - 26-03-2013 22:53

Ja nie dostałem e-maila ;/


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Macieqx - 26-03-2013 23:20

Jeszcze nie próbwałem ,aczkolwiek treść mejla do tego zachęca Tongue


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - olennnkaaa - 27-03-2013 00:01

Okay, dostałam taki email, co mam zrobić? Za ile trzeba wykonać zakupy na ebay żeby mieć te 15 dolarów?


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - Driver494 - 27-03-2013 07:41

Na sąsiednim forum ktoś pisał, że udało mu siękod aktywowć a nie dostał go na email. Lol


Mi nawet jeszcze potwierdzenie na email nie przyszło z ebay pokerface


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - WazzaP - 27-03-2013 07:53

Niestety, też żadnego emaila nie dostałem.. Może do nich napisać? Tongue


RE: 15$ paypal za free (zakupy ebay) - WojaKk - 27-03-2013 07:56

[Obrazek: sznw.jpg]
Heart