Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? (/Temat-Na-co-zbierasz-wydales-wydasz-za-kase-z-AC-66911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - szczygielek - 21-08-2013 08:58

ja zbieram kase, najpierw na lapka, a później na jakąś bryke, bo niedługo 18nastka Big Grin


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - Sertyni - 07-09-2013 21:52

Ja chcialbym sobie zakupic nowy komputer. Nie do gier, tylko do renderingu. Ostatnio zajmuje sie animacjami/bawie sie w programie do animacji i robie rozne pierdoly. Moj obecny komputer ledwo co renderuje szescian bez zadnych efektow... Tylko pierw trzeba zaczac zarabiac xD


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - DawidFB - 07-09-2013 22:01

Ja obecnie na Iphone'a 4 Big Grin


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - kompik - 08-09-2013 18:15

No i kolejny zakup z listy zaplanowanych zakupów, samochód - Fiat Punto 1.2, co prawda używany, ale szukałem w bardzo dobrym stanie i trafiłem na igłę Wink Był w galerii wczoraj, ale zdjęcie wrzucę jeszcze raz jak zrobię opłaty i przyjadę z myjki co by błyszczał Big Grin
I informacja dla marudów, dlaczego fiat punto - nie potrzebuję szybkiego auta, nie jestem jakimśtam fascynatem motoryzacji, po prostu muszę mieć do przemieszczania się, dojazdu i powrotu do miasta rodzinnego co jakiś czas z uczelni czy pojechać gdzieś z kobietą Smile Ogólnie wiele współczynników zależało od zakupu i właśnie na niego trafiło. Daję tu zdjęcie z balkonu a do głównej galerii wskoczy już z kartką z nickiem i adresem zarabiam.com

http://min.us/lDmM9YwNLagrB


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - Roxi5017 - 08-09-2013 18:17

Ładnie, ładnie, gratki. Ja czekam aż na prawko będę mogła się zapisać Tongue


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - AstroCash.org - 09-09-2013 00:46

(08-09-2013 18:15)kompik napisał(a):  No i kolejny zakup z listy zaplanowanych zakupów, samochód - Fiat Punto 1.2, co prawda używany, ale szukałem w bardzo dobrym stanie i trafiłem na igłę Wink Był w galerii wczoraj, ale zdjęcie wrzucę jeszcze raz jak zrobię opłaty i przyjadę z myjki co by błyszczał Big Grin
I informacja dla marudów, dlaczego fiat punto - nie potrzebuję szybkiego auta, nie jestem jakimśtam fascynatem motoryzacji, po prostu muszę mieć do przemieszczania się, dojazdu i powrotu do miasta rodzinnego co jakiś czas z uczelni czy pojechać gdzieś z kobietą Smile Ogólnie wiele współczynników zależało od zakupu i właśnie na niego trafiło. Daję tu zdjęcie z balkonu a do głównej galerii wskoczy już z kartką z nickiem i adresem zarabiam.com

http://min.us/lDmM9YwNLagrB

Co własne autko, to własne auto Smile

Gratulacje!


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - dawid1305 - 09-09-2013 07:45

Ja zbieram co miesiąc na Zestaw odzywek do uzupełnienia diety Głównie Białko Izolat lub jakieś dobre WPC


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - WANTED - 09-09-2013 07:59

Też kupuje podobne suplementy ale kasy z astro wystarcza jeszcze na inne rzeczy ;P kupiłem miesiąc temu kreatyne cm3 od Treca i gainer Mutant Mass ( 10 rożnych rodzajów białka, każdy o innym czasie wchłanialności ) i polecam ! Siła po cm3 mega, masa po mutancie idzie jak dzika Big Grin A w tym miesiącu styknie kasy na porządny fotel od dxracer Smile


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - dawid1305 - 09-09-2013 10:19

Brałem cm3 i w ciągu miecha + 20kg wycisk . Mutant Mass miałem truskawka-banan i po kilku porcjach przestałem go brać za bardzo też osadza się na brzuchu przy dłuższym stosowaniu najlepiej kupić jakiś bulk lub samo białko a reszta z diety

Masa po Mutancie idzie jak dzika? Zaawansowani kulturyści w ciągu miesiąca wypracują max 700g-1000g masy mięśniowej chyba że chodzi ci także o tzn. masę tłuszczową , której ci nie życzę Smile Żadna odżywka nie da ci takich efektów jak dobra dieta Smile Pozdro


RE: Na co zbierasz/wydałeś/wydasz za kase z AC? - WANTED - 09-09-2013 11:05

(09-09-2013 10:19)dawid1305 napisał(a):  Brałem cm3 i w ciągu miecha + 20kg wycisk . Mutant Mass miałem truskawka-banan i po kilku porcjach przestałem go brać za bardzo też osadza się na brzuchu przy dłuższym stosowaniu najlepiej kupić jakiś bulk lub samo białko a reszta z diety

Masa po Mutancie idzie jak dzika? Zaawansowani kulturyści w ciągu miesiąca wypracują max 700g-1000g masy mięśniowej chyba że chodzi ci także o tzn. masę tłuszczową , której ci nie życzę Smile Żadna odżywka nie da ci takich efektów jak dobra dieta Smile Pozdro

Spokojnie, suplementy to tylko i wyłącznie dopełnienie mojej diety Wink Bez diety nie ma większych sukcesów. Dobra dieta to podstawa. Amen ! Smile