Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o nagrody solytary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie o nagrody solytary (/Temat-Pytanie-o-nagrody-solytary-66883)

Strony: 1 2


Pytanie o nagrody solytary - Kamil Lesniak - 26-03-2013 08:51

Witam mam pytanie odnosnie nagród solytary czy wygrane nagrody wysyłaja do polski ?
bo jesli tak to spokojnie oplace sobie koszta przesyłki.

A jak długo sie czeka ?


RE: Pytanie o nagrody solytary - BabyBuns - 26-03-2013 11:46

Tak


RE: Pytanie o nagrody solytary - nieglowicz - 26-03-2013 18:39

Tak, wysyłają! Jeżeli coś im nie będzie pasować, to prześlą Ci równowartość nagrody!


RE: Pytanie o nagrody solytary - Majka - 26-03-2013 18:44

Czekasz około miesiąca. A można widzieć co wygrałeś?
Idea


RE: Pytanie o nagrody solytary - Kamil Lesniak - 28-03-2013 17:40

Tak wygrałem To ostatnie ta podkładke czy co to jest wybrałem to bo chciałem zobaczyc jak wyglada całe losowanie itd bo zamawaiałem 1 raz nagrode i byłem ciekaw jak sie to odbywa a nie chciałem stracic duza ilosc punktów bo myslałem zaryzykowac i wybrac tv 55cali lub samsunga galaxy s3. ale teraz wiem jak to wyglada i gram dalej szkoda ze nie wybrałem bardziej wartosciowej ale dobra i podkładka jak niz nic sama radosc ze sie udało wygrac za 1 razem :-P


RE: Pytanie o nagrody solytary - irresponsible27 - 29-03-2013 18:57

i chcesz płacić za podkładkę przesyłke, czyli 10 albo 16 euro? :O


RE: Pytanie o nagrody solytary - Kamil Lesniak - 31-03-2013 21:19

sorki tzn nie podkłada to jest tylko tatuaze ta z diabełkami taka i przyszła dosc szybko i nic nie placiłem placi sie za inne nagrody to jest akurat za darmo 25.03wysłali a 29 dostałem i dodam ze jestem z małopolski na samym dole a chodzby była to ps3 lub inna nagroda to był zapłacił co to jest ta 100zł za przesyłke jak np taka ps3 kosztuje od 700 zł w gore


RE: Pytanie o nagrody solytary - irresponsible27 - 01-04-2013 11:45

Sure, na pewno wygrasz coś pokroju PS3. Big Grin Inkazee, solytary, enovaa to serwisy, które pozwalają wygrać jedynie drobiazgi, a naiwniacy widocznie przepłacają za przesyłkę, bo serwis sie trzyma.


RE: Pytanie o nagrody solytary - Kamil Lesniak - 03-04-2013 12:02

jezeli byłoby cos nie tak to uwazam ze serwis by upadł jezeli ktos cos by zapłacił i tego by nie dostał no ale prubowac bede jak cos to napewno poinformuje na forum o tym


RE: Pytanie o nagrody solytary - Dr.House - 04-04-2013 20:04

o co chodzi z tym losowaniem?