Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tenisowa progresja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Tenisowa progresja! (/Temat-Tenisowa-progresja-66877)



Tenisowa progresja! - munez92 - 26-03-2013 00:01

Witam, w ostatnich dniach testowałem na "sucho" progresję w tenisie, polega on na graniu, że będzie równowaga w danym gemie. I tutaj aby wygrać trzeba mieć wieksze zabezpieczenie. Kursy na równowagę wahają się między 2.9 a 4.0 Wink Wiem, pewnie ktoś napisze że progresja prowadzi do bankructwa, tak, zgodzę się z tym ale nie w tym przypadku. Najlepiej grać jak już była równowaga w meczu.

Podam przykład:
mecz Ramos - Blake:
[attachment=1670]

Dopiero w 12 gemie była równowaga, ale wziełem pierwszy lepszy mecz z brzegu. Zysk na jednym meczu to aż 4064 zł!

Wygrana (6096zł) - Wkład (2032zł) = 4064zł

Mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się tą formą zarobku i będzie osiągał zyski, dla wiarygodności dodam wygrana Smile

[attachment=1671]


RE: Tenisowa progresja! - daniel42na - 26-03-2013 00:48

W mojej opinii progresja to nie sposób, to liczenie na farta który prędzej czy później prowadzi na dno.
Juz raz tutaj wałkowaliśmy wspólną progresje na remisy w piłce nożnej, oczywiście czarna seria(bodajże 8 faili z rzędu) zakończyła naszą gre. Wink
PS. Przyznaj czy wyłożył byś to 1000 zł na zakład? Bierzmy pod uwagę to, że niejednokrotnie wygrana padła by nie po 8 próbie tylko duużo później..


Tenisowa progresja! - Admin - 10-05-2013 11:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.