Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz nie działa mi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz nie działa mi (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-nie-dziala-mi-6687)



[Rozwiązane]Lockerz nie działa mi - 69ScR33n69 - 06-05-2010 14:57

|Nie działa mi strona lockerz a chcę wkońcu zobaczeć sklep!! jak się loguję , wyskakuje mi odyss liżący ekran
wiem , że wczoraj innym nie działała mi akurat wtedy działała , mam wyczyszczone ciasteczka , próbowałem się logować przez inne przeglądarki , zmieniałem ip i proxy , ciągle to samo nie działa , proszę o "pomoc"!|


RE: Lockerz nie działa mi - MotorniczyTramwaju - 06-05-2010 14:59

Przyłączam się do pytania, próbowałem wszystkich sposobów a Lockerz chodziło mi wczoraj. Może coś robią :/


RE: Lockerz nie działa mi - Magnus - 06-05-2010 14:59

mają bugi mi też dziś nie chciało ... A po 5 min normalnie się zalogowałem ... Poczekaj z 2 godziny jak nie będziesz mógł pisz do lockerz Smile


RE: Lockerz nie działa mi - omencs - 06-05-2010 15:01

Ja od tygodnia nie mogę wejść na Lockerz, a teraz nawet przez proxy, bo pies wyskakuje, do lockerz pisałem już 2 maile i nie odpisali.


RE: Lockerz nie działa mi - 69ScR33n69 - 06-05-2010 15:05

dziś cały dzień nie moge wejść ;/


RE: Lockerz nie działa mi - lockerz94_16 - 06-05-2010 15:07

Ale jo, nie płaczcie. Ludzie to są bugi.


RE: Lockerz nie działa mi - omencs - 07-05-2010 12:44

Dzisiaj rano działało mi przez proxy, a po szkole wchodzę i znowu ten pies. omg, już 9 dni mi nie działa lockerz.


RE: Lockerz nie działa mi - Silek - 07-05-2010 12:47

Spróbuj innego proxy. Ja znalazłem inne i działa do teraz Smile Pies sie już nie pojawia Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Lockerz nie działa mi - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.