Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? (/Temat-Na-co-wydasz-wydales-pieniadze-zarobione-na-highcash-org-66860)

Strony: 1 2 3 4


Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Fiku - 25-03-2013 20:33

[Obrazek: logo2jv.png]



W tym temacie piszcie na co zbieracie lub co już zdążyliście kupić za pieniążki z HC Smile



RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 25-03-2013 21:19

Tak więc ja zacznę Tongue
Kupiłem sobie za pierwszą wypłatę modem z anteną http://scr.hu/screenshooter/6515262/quugcwt
Na ten miesiąc szykuje się wypłata w okolicach 500 zł minus 120 zł wypłacone w połowie marca z HC na buty Smile
A zbieram na różne rzeczy teraz w planach są:
- Dokupić trochę sprzętu wędkarskiego Tongue
- Oddać długi
- Auto ale dopiero jak powyższe dwa myślniki spełnię xD A co do drugiego to trochę jeszcze poczekam ^^


Odp: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - miniek9090 - 25-03-2013 21:23

hehe . podlaczylem karte bankowa do google play pobralem gre za 40 zl i sciagnelo mi 60 ... nie wiem co zle zrobilem ale ok . zostalo mi 100 zl .. zaplacilem prowizje na allegro i zostalo mi 80 zl . potem kupilem bluze i zostalo mi 26 zl na prawdopodobnie shella . zalezy czy bede mial czas spamic .

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - HighCash.org - 30-03-2013 02:24

Fiku - Dzięki za wstawkę tematu :-)

octawius, miniek9090 - Gratulujemy :-)


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Fiku - 31-03-2013 16:42

No to ten, ja uparcie postaram się uzbierać na laptopa, bo mój staruszek już raczej długo nie pociągnie Tongue Jak dobrze pójdzie to pod koniec sierpnia pewnie będzie Smile


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - JamePERS - 31-03-2013 20:50

No to tak na razie wydałem tylko na kilak gierek do ps3 . Reszta puki co leżakuje na koncie:]

A zbieram na:

- ciuchy
- Nowy smartfon
- egzamin na prawko
- na 18 którą kończę w lipcu
- A potem na jakieś pierwsze autko

Czyli są to pany na najbliższe kilka miesięcy ..:}


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 31-03-2013 21:03

JamePERS miejmy nadzieję że się uda :> Fajne plany Smile


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - afghan - 01-04-2013 10:29

Hmm...

- Jakiś telefonik to na pewno Smile
- Prawo jazdy
- Odzież
- Monitor lub telewizor 42
- Remont Pokoju
- Jakiś miły odpoczynek Morze lub Holandia

Trochę tego dużo ale myślę że z HC zrealizuje swoje plany powoli startuje Smile


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - Locki - 07-04-2013 20:10

Ehmm a ja chciałbym zarobić kasiorke na:
- jak się uda coś więcej zarobić to wesele (22.06.2013) czujcie się zaproszeni ;d;d
- Autko ( cholernie mi sie podoba skoda SuperB rocznik 2004)
- Jakieś TV
- Ciuchy Smile
- Oraz inwestycja w PPA Smile


RE: Na co wydasz/wydałeś pieniądze zarobione na highcash.org ? - octawius - 07-04-2013 20:35

Locki a gdzie mieszkasz to wpadnę na to wesele Tongue