Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! (/Temat-Dlugo-oczekiwany-sklep-zostal-OTWARTY-6685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Farm3rr - 07-05-2010 15:07

turech kiedyś w końcu będzie dla wszystkich , mam nadzieję Wink


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Aro23 - 07-05-2010 15:23

turech definicja sklepu jest taka że płaci się walutą w przypadku lockerz taką walutą od zawsze były ptz . Moim zdaniem wszystko się wyjaśniło dlaczego były dni x2 ptz chcieli nas omamić i , po za tym najpierw powinni wprowadzić po filmikach jeszcze z dwa sposoby zdobywania ptz bo tak naprawdę lockerz ma z nas czysty zysk bo zarabia na odpowiedziach z dailes , a jeszcze zmieniło się na rodzaj sklepu on-line a my stałymi klientami którzy posiadają kratę na która zbierają punkty lub dostają je za zakupy u nich .


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Alcor - 07-05-2010 16:10

Zgadzam się ceny są wysokie, jednak lockerz musiało je podnieść żeby opłacił im się ten interes. Nie zapominajmy że restocki również będą ... więc kto co woli.. albo pewną nagrodę za dużą ilość ptz albo siedzenie po nocach i przy odrobinie szczęścia dorwanie czegoś dobrego.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - gary126 - 07-05-2010 16:30

AAAAAAAAA!!!! Dzieci Ameryki z Lockerz się rzuciły AAAA!!!!


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - EXTREME - 07-05-2010 17:34

no ceny wyjebane w kosmos w huj:ssłuchawki co normalnie na restoku kosztują 250ptz to w sklepie 2500ptzSad no ale huj lepsze ryc niż nic darowanemu koniowi się w zęby niezagloda , już wole to niż te jebane restokiUndecided


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - blackjoe - 07-05-2010 17:47

Baggu poszło jak nigdy Tongue


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Janas - 07-05-2010 17:50

Ciekawe co ile beda sklep otwierac bo narazie zamykaja chyba 13 maja


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Burned - 07-05-2010 18:10

No otworzyli na tydzień.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Kalis - 07-05-2010 18:42

hmm w końcu ale te ceny mnie przerażają, ale i tak mi lockerz nie działa ale jakoś daje rade Smile


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Alexzus - 07-05-2010 19:26

Dajcie poradnik jak wygrać coś na restocku : (.. Moje konto przepadnie eh, a te 1700 ptz które mam będzie dla nich piękną kasą.. Niech się walą za przeproszeniem
Ej a działa wam lockerz??????? Już drugi dzień pojawia się głupi psiur!!