Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! (/Temat-Dlugo-oczekiwany-sklep-zostal-OTWARTY-6685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - bartaZ - 07-05-2010 13:46

Mnie wysokie ceny nie zaskoczyły. Jeżeli pierwszego dnia dali by ceny chociaż lekko podwyższone, to mieli byśmy do czynienia z kolejnym "restockiem" pod nazwą Shop. Nagrody rozeszły by się w mgnieniu oka, nawet jeżeli mieli by ich dość sporo. Natomiast uważam, iż w niedalekiej przyszłości zostaną dodane kolejne opcje wzbogacania się w PTZ, a ceny zostaną rozsądnie ustalone.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Wojtas100 - 07-05-2010 13:52

Ale widać że kilkanaście osób już zamówiło ps3 bo ja mam napisane "going fast" czyli jest możliwe zdobycie tylu punktów


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - turech - 07-05-2010 13:56

Hmm, a ja wam zadam pytanie, czy znacie definicje sklepu ? Jeśli tak to nie piszcie taki bzdur, bo w sklepie płaci się gotówką,a nie punktami, a slider jest tylko dodatkiem do tego, zresztą w filmikach sami mówią, że kupowanie za $$ jest najlepszy sposobem, na szybkie zebranie PTZ...


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Daminn - 07-05-2010 13:58

Ludzie, nie podniecajcie się tą definicją sklepu. Już któraś z kolei osoba o tym pisze. Znacie definicje Lockerz? Nagrody za punkty, a teraz stało się to praktycznie nie możliwe.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - turech - 07-05-2010 13:59

Restocki nadal będą... sklep to sklep i koniec...


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Farm3rr - 07-05-2010 14:03

trochę lipa z tymi cenami, jeszcze bardziej dla osób niemających z-listera ; /


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - turech - 07-05-2010 14:06

osoby co nie mają z lista nawet nie mogą otworzyć sklepu ;D więc im to nawet różnicy nie robi ;p


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - szulakaluble - 07-05-2010 14:30

(07-05-2010 13:52)wojtas100 napisał(a):  Ale widać że kilkanaście osób już zamówiło ps3 bo ja mam napisane "going fast" czyli jest możliwe zdobycie tylu punktów

Zamówiło ponieważ zapłacili kasą a obniżyli sobie o 50 $ bądź nawet 100$ punktami. Jakbyś poszedł do sklepu nie chciałbyś kupić ps3 o 300 zł taniej?


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - dante - 07-05-2010 14:40

zjebali misje w chuj u nas xklocek za7 stów mozna kupic a u nich za prawie 900 W CHUJ SIE OPŁACA. yhyy. do tego kupie nawet za te 300 zielonych kloca i dostane wow 3000 ptz super obnize za to cene o pare dolcow.....sami odganiaja ludzi. mogli dac jkies ludzkie ceny plus ptz a tak chujni z grzybnia


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - szulakaluble - 07-05-2010 14:51

Załatw mi xboxa elite nowego za 700 zł a kupie zaraz od ciebie. Tym bardziej ze te xboxy posiadają chyba system NTSC wiec kto o zdrowych zmysłach kupował by konsole z USA...