Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! (/Temat-Dlugo-oczekiwany-sklep-zostal-OTWARTY-6685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - turech - 06-05-2010 18:26

(06-05-2010 16:28)deadwheel napisał(a):  Ja ....... LUDZIE WY SLEPI JESTESCIE!!!? TO JEST BETA!! NIC NIE WIADOMO !!! OFICIALNA WERSJA DOPIERO ZA OKOLO MIESIAC LUDZIE NAUCZCIE SIE TROCHE ENG. I OBEJRZYJCIE FILMY O SHOPIE OMG

Ten pan też dobrze prawi...


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - deadwheel - 06-05-2010 18:44

i po 2 jest to tylko obnizanie cen nie musisz wywalac iles ptz tylko tyle ile masz mozesz wydac i troche doplacic radze uzycz tlumacza google do newsow z lockerz


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Gumowy - 06-05-2010 19:01

Ja właśnie zauważyłem, że:

Obniżenie ceny PSP o 25$ kosztuje ~1100PTZ ale gdy cene obniżymy o 225$ to kosztuje nas to ~22000 a zbicie ceny do 0$ (czyli o 25$) kosztuje ~3500PTZ! Może to tylko jakiś BUG ale jeśli nie, oznacza to, że bardziej będzie opłacało się oniżyć cene o 10-20% niż kupić za same PTZ Smile

Podobnie jest z X360: Zbicie ceny o pierwsze 50$ kosztuje ~3000PTZ, a te końcowe 50$ prawie 8000PTZ!


@EDIT: I dopiero teraz zrozumiałem dlaczego Lockerz chce "zniszczyć" cło i vat. Przecież nikt spoza USA nie kupi produktów w Shop'ie bo nie będzie mu się to opłacało. Jeśli ktoś obniży cene produktu o 20% to i tak nic nie zyska cenowo bo będzie musiał zapłacić cło i vat przy odbiorze, może musiałby nawet dopłacić.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Marello - 06-05-2010 19:05

Gumowy słuszna uwaga. Lockerz musi coś zarobić Smile
Przecież nie mogą wiecznie rozdawać czegoś za free.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Daminn - 06-05-2010 19:30

Oni nie rozsyłali tego "za darmo". Za dailies dostawali kupę kasy więc stać ich na darmówki, ale wiadomo czemu nie korzystać jak można jeszcze więcej zarobić? -.-


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Burned - 06-05-2010 19:45

Troche i tak przesadzili z tymi cenami, rozumiem jakby było 20 sposobów na zdobywanie PTZ a nie 4.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - matid20 - 06-05-2010 19:54

i jeszcze taki fakt:
kiedy otworzyli play, był taki okres, że nie mogliśmy z niego korzystać, a ceny na restockach poszły x4.
teraz jest shop, nie możemy z niego korzystać, a to nowy sposób na "tons of PTZ" - czyli ceny na restockach pewnie pójdą w górę.
Dziękuję, dobrej nocy.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - wojas74 - 06-05-2010 20:18

Podniecaliscie się tydzien temu ze super ze sklep bedzie, mowilem ze beda dupne ceny bo to oczywiste! gdyby były takie jak na restockach to bym teraz zamówil z 5 gier na ps3 a mam konto od niedawna, komu by sie to oplacalo? ;p Oni maja z nas wielkie siano a my nagrody za wielkie ilosci PTZ ;p


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - DJAd1 - 06-05-2010 20:19

Ceny trochę przesadzone... Nie dość że nie ma większość rzeczy to jeszcze takie coś mam nadzieje że te nowe 14 sposobów będzie opłacalne..


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Andaramuxo - 06-05-2010 20:52

My nie możemy kupować?