Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! (/Temat-Dlugo-oczekiwany-sklep-zostal-OTWARTY-6685)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - najpek - 12-05-2010 13:53

pozwole sobie cos wtracic.... niewiem czy ktor to juz mowil, (pisal) czy ktos sie nad tym zastanawial, ale naszlo mnie zeby napisac to i napisze ;P

LUDZIE!! SHOP - SKLEP = kupowanie, nie branie za darmo....

wiec troche wydaje mi sie nie do konca przemyslane wyklinanie na Lockerz'ów ze sklep bla bla ze ceny wysokie bla bla...

w sklepie chodzi o to zeby KUPOWAC ZA KASE i ZARABIAC na tym PTZ
ktore wykorzystujemy na RESTOCKACH Wink

a nie ze wy mysleliscie ze sklep to bedzie restock 24/7 ....
to jest zwykly sklep... kasa dla Lockerz - PTZ dla klienta, napewno na tym kasy duuuzo zarobią, bo jesli ktos zna Lockerz, i chce sobie kupic choćby PSP czy xPudło to nawet gdyby bylo te 20 $ drozej niz w sklepie normalnym to kipi na Lockerz zeby - DOSTAĆ W ZAMIAN PTZ Smile

ahh sie rozpisalo dziecko Big Grin
Smile taka moja tylko krótka wypowiedź pewnie bedzie zjechana przez niejednego ale OT co mysle o polskich Lockerz - members ;p
pozdro, cya Smile


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Wojtas100 - 12-05-2010 16:00

Taka jest też moja opinia. A dzięki sklepowi bedzie pewnie więcej nagród na restokach dzięki kupnie za $.

Oczywiście plus up.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Adik1818 - 12-05-2010 16:32

niestety ale chyba masz najpek rację!!


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - wikiwik16 - 12-05-2010 20:37

Na pewno ma racje.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - lonek - 12-05-2010 20:51

Tylko, żeby się opłacało brac te ptz za kasę to musiałbyś kupowac wszystko za 2/3 ceny Wink A to byłoby mocno nie opłacalne, ale wmawiajcie sobie dalej...


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - krzych91 - 12-05-2010 21:21

najpek - zapewne czytałeś moje komentarze, bo sam pisałem to jakieś X razy... Takie też jest moje zdanie.

Z jednym "ale"

Restoocki.

Z chwilą, gdy sklep ruszy pełną parą - restocki będę zbędnym balastem. Miały one jedynie zachęcić lud do Lockerz, nic poza tym. Promocja. Szacuję, że do końca wakacji restocków już w ogóle nie będzie, pozostanie sam shop. PTZ będą jednak wtedy również potrzebne, nawet bardziej.

Kupując jeden przedmiot za $ dostaniemy mnóstwo PTZ, drugi, trzeci tak samo, a czwarty już będzie niemal gratis, bo punktów będziemy mieć kilkadziesiąt tysięcy. To jest właśnie rewolucja Lockerz. I ja w tym widzę super okazje.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Fallriv - 13-05-2010 01:56

Również zgadzam się z wypowiedziami powyżej, ale dodam tylko, że pradopodobnie ceny będą zmienione bo to w końcu tylko beta sklepuWink

No i jeżeli faktycznie będzie kilkanaście sposobów na ptz to nie widzę problemu, w miesiąc/dwa uda się ukulać na jakąś nagrodę.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Marello - 13-05-2010 07:00

Właśnie z uzbieraniem w miesiąc dwa mogą być problemy jak wiemy Lockerz chce zarobić
co idzie za tym nie może rozdawać nagród na prawo i lewo bo prędzej czy później się skończą
muszą trochę ograniczyć rozdawanie rzeczy - jak? podwyższyć ceny jeszcze wyżej.
Mogą dodać wiadomo nowe sposoby ale wszystko będą mieli obliczone nowy sposób - czemu nie
ale nie zapomnijmy że to nam dużo nie da jak by powiedział jeden pan "Skóry tanio nie sprzedam"
tak jest też w wypadku Lockerz.


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - krzych91 - 13-05-2010 08:13

Nie liczcie na obniżkę cen. Jesteście niepoprawnymi marzycielami. Shop to sklep, beta czy nie, ceny zostają, sposób dokonywania transakcji także. Jakieś nowe sposoby na PTZ może i dojdą, a może i nie, w końcu SHOP sam w sobie jest nowym sposobem na PTZ. Niemniej celem Lockerz jest aby zarobić, a nie jak powiedział mój przedmówca - rozdawać nagrody. Takiego czegoś nie będzie, że w miesiąc zdobędziesz np. iPoda. Wybij to sobie z głowy. Dostaniesz go, jak sobie kupisz.

Skąd u was takie przeświadczenie, że w Lockerz będzie wszystko darmo po wsze czasy? ;/


RE: Długo oczekiwany sklep został OTWARTY! - Tidus - 14-05-2010 13:48

Echh teraz wszyscy mowia "walic lockerz" ,bo np . na restocku nic nie wygrało . Denerwuje mnie to ponieważ powinnismy sie cieszyć ,że jest taki portal wogole ... Przecież kazdy moze sie nie bawić ,ale wyzywać Lockerz chociaż rozdają rzeczy za tak tanio lub nawet za darmo.. Dziekuje