Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Promowanie bloga (/Temat-Promowanie-bloga-66834)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Promowanie bloga - Vister81 - 25-03-2013 13:06

Witajcie.
Szukałem, znalazłem - takich tematów było sporo, aczkolwiek żaden z nich nie dał mi jednoznacznej i konkretnej odpowiedzi. Dlatego też zakładam nowy wątek, w którym mam nadzieję otrzymać pomysł.

Otóż tak - od jakiegoś czasu prowadzę bloga z contentem PPA. Oczywiście wszystko fake Smile Wpadły mi 3 pobrania z około 600 wyświetleń bloga (dziennie jest to ~90 wyświetleń) z jednej niszy, dzięki której tak naprawdę większość tych wyświetleń na blogu mam.
Filmik wraz z niszą stoi oczywiście na YouTube, nabiłem mu jakieś 250 wyświetleń, następnie odsłony wzrosły do 301 i wszystko się zamroziło. Nie wiem na jak długo, ale na pewno odbije to się na wejściach na filmik.

I dalej nie wiem co robić. Czy naprawdę muszę zainwestować w ten hosting i domenę aby zacząć pozycjonować bloga? Czy może zmienić blogspota na coś bardziej profesjonalnego? I czy wrzucać na inne kanały ten sam filmik, dzięki któremu pobrania wpadają, czy też nie?

Ogólnie prosiłbym o wszelkie rady. Od razu zaznaczę też, że kilka osób z tego forum naprawdę mi pomogło, za co serdecznie im dziękuję. Nie mówię tutaj o Mentorach ;>

Z góry dzięki za pomoc! Smile


RE: Promowanie bloga - miniek9090 - 25-03-2013 13:23

chodzilo ci raczej o domene . TLD bardzo wpływa na odwiedziny bloga.. jak dzieciak widzi że masz domene com , to bardziej go zachęcisz niż na domenie .blogspot...


RE: Promowanie bloga - rozekrr - 25-03-2013 13:35

Od siebie powiem tak, domena jak najbardziej pomoże w pobraniach. Hosting możesz kupić najtańszy, lecz bez limitu transferu miesięcznego, żeby Ci nie padał. Co do promowania, ja już zrezygnowałem z YT, dodaję co jakiś czas nisze, pinguje, dodaję backlinki, blog się sam indexuje i zarobki wpadają z automatu. Sprawdza się to u mnie tak dobrze, że w PPA siedzę od 2 miesięcy, drugi miesiąc moje zarobki są 3x większe niż w poprzednim. Wybierz optymalne promowanie pod siebie, może warto też tworzyć więcej nisz, co przełoży się na wejścia i pobrania.


RE: Promowanie bloga - Vister81 - 25-03-2013 14:16

(25-03-2013 13:23)miniek9090 napisał(a):  chodzilo ci raczej o domene . TLD bardzo wpływa na odwiedziny bloga.. jak dzieciak widzi że masz domene com , to bardziej go zachęcisz niż na domenie .blogspot...

Wut? Nie do końca zrozumiałem pierwszego zdanie Smile


Więc Panowie - gdzie najlepiej zakupić hosting, a w przyszłości domenę?


Odp: Promowanie bloga - Slight - 25-03-2013 14:22

Ja tak może przy okazji dopytam, bo widzę, że było wspomiane.
Czy da się jakoś "odmroźić" film, bo mam ciągle 301. ; /

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Promowanie bloga - Gittech - 25-03-2013 15:54

@Slight
Jedyne co możesz zrobić to czekać. Witaj na YT Jerk

Jeśi nie wiesz dlaczego tak się dzieje to uświadomię Cię. Przy ok 300 wyświetleniach YT oblicza statystki i zazwyczaj trochę to trwa.


RE: Promowanie bloga - Vister81 - 25-03-2013 16:43

Ludzie, jest sens wrzucać kilka różnych filmów z różnych kont na jedną niszę/bloga?


RE: Promowanie bloga - daniel42na - 25-03-2013 16:44

tak, oczywiście. Większy traffic = większe zarobki


RE: Promowanie bloga - miniek9090 - 25-03-2013 16:58

(25-03-2013 14:16)Vister81 napisał(a):  
(25-03-2013 13:23)miniek9090 napisał(a):  chodzilo ci raczej o domene . TLD bardzo wpływa na odwiedziny bloga.. jak dzieciak widzi że masz domene com , to bardziej go zachęcisz niż na domenie .blogspot...

Wut? Nie do końca zrozumiałem pierwszego zdanie Smile


Więc Panowie - gdzie najlepiej zakupić hosting, a w przyszłości domenę?
TLD - Top Level Domain , czyli domeny typu .com .net .org itp.
wszystko zależy jednak od pozycji na jutubie . zawsze lepiej wrzucić z kilku kont film na jedną niszę . dzięki temu jak wywala jeden to zostaną jeszcze inne ;p


RE: Promowanie bloga - gelmen - 25-03-2013 17:10

Również polecam bloga na silniku WordPress.
Dobrze zoptymalizowany blog potrafi wygenerować większy dochód jak bawienie się w YouTube.
Ja po zoptymalizowaniu bloga od razu miałem odwiedziny z google i skoczyło online.