Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! (/Temat-Vista-pl-Zarabiaj-na-pisaniu-artykulow-66764)

Strony: 1 2 3


Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - surfer0700 - 23-03-2013 22:11

Bardzo dawno temu zajmowałem się pisaniem artykułów za pieniądze. Specjalizowałem się we wszystkim co było związane z komputerami, dlatego szukałem serwisów które płaciły za takie teksty.

Wtedy nie było ich zbyt wiele (w sumie teraz też szału nie ma) jednak na szczęście wpadłem na serwis, który płacił za wyświetlanie artykułów komputerowych. Był on o tyle dobry że gromadził tysiące userów online, dzięki czemu prócz tego że sobie dorobimy, to Nasze teksty dotrą do bardzo dużej liczby odbiorców.

Serwis nie płaci za napisanie artykułu, a za jego wyświetlenia. Za każde 1000 wyświetleń jest określona stawka, która cały czas się waha.

Stawka określana jest w następujący sposób:
"Zarząd serwisu na podstawie dochodów z poprzednich miesięcy oraz bieżących zleceń na reklamę codziennie publikuje prognozę średniego kursu za tysiąc odsłon Twoich artykułów. "

W zależności od ilości klikniętych reklam, stawka wzrasta bądź też maleje.
Minimum do wypłaty to 50 złotych.

Serwis płaci TYLKO I WYŁĄCZNIE za autorskie artykuły, wszelkie próby kopiowania równają się z BANEM.
Ponadto generowanie sztucznego ruchu i sztucznych wyświetleń jest równoznaczne ze stratą wszystkich wcześniej zarobionych pieniędzy oraz blokadą konta.

Przez cały czas kilka tysięcy użytkowników jest online, dlatego wygenerowanie tego 1000 wejść jest naprawdę banalne.

Serwis w 100% wypłacalny.

+ serwisu jest taki że artykuły pozostają tam na zawsze i zawsze na Nas zarabiają. W tym miesiącu zleciłem wypłatę ~65 złotych.
+ dodatkowe kilka groszy możemy zarobić dodając skrypty, co prawda dużo ich się nie wyświetla, ale kilka groszy dorobić można.
- bardzo długi i ciężki kontakt z obecną administracją.

Wypłaty tylko i wyłącznie na konto bankowe.
Jako ciekawostkę dodam, że administracja serwisu od czasu do czasu organizuje konkursy na najbardziej aktywnych redaktorów, nagrody mają dużą wartość.

LINK DO SERWISU: http://www.vista.pl


W razie jakichkolwiek pytań, proszę pytać TYLKO I WYŁĄCZNIE w tym temacie.


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - poloduda - 23-03-2013 22:23

Mniej więcej ile za tysiąc wyświetleń? taka średnia?


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - surfer0700 - 23-03-2013 22:25

Stawka cały czas jest wyświetlana po prawej stronie Smile
Aktualnie 0.80 PLN.


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - gelmen - 23-03-2013 22:29

I 1 wyświetlenie zalicza jak 1 osoba z 1 IP wejdzie w ten artykuł ?


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - miniek9090 - 23-03-2013 22:31

jeden artykuł ile musi mieć znaków? tyle co precel czy więcej?


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - poloduda - 23-03-2013 22:31

Jeszcze jedno.. 5 min temu się zarejestrowałem podałem e-mail dobry.
Jednak do teraz nie przyszedł mi link aktywacyjny Wink
Zrobiłem wyślij ponownie i nadal nici Wink ( konto na gmail )


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - surfer0700 - 23-03-2013 22:33

(23-03-2013 22:29)gelmen napisał(a):  I 1 wyświetlenie zalicza jak 1 osoba z 1 IP wejdzie w ten artykuł ?

1 IP dziennie.


(23-03-2013 22:31)miniek9090 napisał(a):  jeden artykuł ile musi mieć znaków? tyle co precel czy więcej?

Nie ma limitu znaków, ważne by wyczerpywał temat.


(23-03-2013 22:31)poloduda napisał(a):  Jeszcze jedno.. 5 min temu się zarejestrowałem podałem e-mail dobry.
Jednak do teraz nie przyszedł mi link aktywacyjny Wink
Zrobiłem wyślij ponownie i nadal nici Wink

W jakim serwisie masz pocztę? Rejestrowałeś się tam wcześniej?


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - poloduda - 23-03-2013 22:34

Poczta na gmail. Nigdy wcześniej Wink


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - gelmen - 23-03-2013 23:37

Mi na WP też coś nie przychodzi email aktywacyjny.


RE: Vista.pl - Zarabiaj na pisaniu artykułów! - kalutor - 23-03-2013 23:59

Serwis istnieje już od czasów Mieszka I, aż dziw bierze, że nikt o nim wcześniej nie wspomniał. Pozostaje polecić, a dla autora tematu repucik Wink