Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? (/Temat-Zarabianie-za-promowanie-linku-Polecicie-cos-66746)



Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - dondziadzia - 23-03-2013 17:13

Wiele hyip'ów oprócz tego, że daje nam możliwość pomnażania włożonego przez nas kapitału daje nam też przy różnych pakietach kredyty na reklamowanie własnego linku/baneru. Gdyby to wykorzystać i wstawić tam link podobny do adfly (wiem, że adfly nie można ze względów ich przepisów a także ze względu na konieczność klikania "skip ad"), to można zwiększyć ROI, tym samym zmniejszyć ryzyko utraty środków i mieć więcej na reinwestycje.

Podsumowując. Szukam strony, która zapłaci mi za to, że zapewnię im wejścia w dany link (samo kliknięcie linku będzie już promowane, bez jakiegoś pomijania reklam itp.) i jej przepisy nie będą zabraniać promowania w takich programach jak hyip'y. Stawka nie musi być duża, najważniejsze żeby program był wypłacalny.

Jeśli ktoś coś poleci oczywiście zarejestruję się pod nim


RE: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - darkmatthew - 23-03-2013 17:18

Zła kategoria!!!!!!


RE: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - gelmen - 23-03-2013 17:19

1. Do działu Dyskusja o zarabianiu
2. Http://partners.moneystrategy.info


RE: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - *JackDaniels* - 23-03-2013 17:21

http://affiliates.filmtied.com/


RE: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - dondziadzia - 23-03-2013 17:56

Przepraszam za pomylenie kategorii i proszę w takim razie o przeniesienie Wink


RE: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - Roben - 23-03-2013 17:58

Przenoszę


RE: Zarabianie za promowanie linku. Polecicie coś? - dondziadzia - 23-03-2013 18:26

@gelmen: Moneystrategy raczej odpada, bo nie można tamtejszych linków promować w ten sposób.

@*JackDaniels*: W FilmTied niewiadomą jest wypłacalność.. Zarejestrowałem się pod Tobą ale poczekam jeszcze z rozpoczęciem promowania linku dopóki nie zobaczę jakiegoś dowodu wypłaty.

Liczę na dalsze propozycje. Myślę, że więcej osób jest zainteresowane tym sposobem wykorzystywania kredytów i dorzucania drobnych do salda.