Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony (/Temat-Potrzebna-strona-do-wyswietlen-na-YT-i-inne-strony-66736)



Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Gittech - 23-03-2013 14:07

Witam,
Szukam strony która działa na podobnej zasadzie co hitleap tylko żeby zaliczała YT. Normalnie zostałbym przy hitleap, ale zauważyłem że nie są już zaliczane wejścia na moje filmiki. Przez to moja działalność na YT stoi już od kilku dni. NIe piszcie tylko EV, YLH itd, bo tego typu strony do wyświetleń nie są opłacalne Undecided


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Kabajana - 23-03-2013 14:19

ShareYoutubeVideos


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Gittech - 23-03-2013 14:37

A coś tylko przeglądarkowego?


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - gelmen - 23-03-2013 15:05

A co to za różnica czy przeglądarka czy nie ?


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Gittech - 23-03-2013 15:08

Może coś nie ogarniam w SYV, ale tam chyba trzeba czekać 5-6h na punkty..

EDIT:
Już sprawdziłem SYV działa. Wcześniej to była wina konta YT. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia, chyba, że komuś to się jeszcze przyda

Mam jeszcze jedno, ostatnie pytanie jak długo czeka się na przydzielenie standardowych wyświetleń?


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Gittech - 23-03-2013 18:34

Sory za takie odświeżanie, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi

Odpaliłem SYV, zebrałem credits, dodałem filmik do programu i nic. Niby pokazuje, że przydziela wyświetlenia, ale yt nic nie pokazuje. Licznik wyświetleń stoi. Co robię nie tak? 4


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - Adagio21 - 31-10-2013 12:29

ShareYoutubeVideos


RE: Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - DrMagK2 - 01-11-2013 14:25

http://enhanceviews.com/


Potrzebna strona do wyświetleń na YT i inne strony - piotrekprorok - 26-10-2015 08:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.