Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep otwarty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sklep otwarty! (/Temat-Sklep-otwarty-6673)



Sklep otwarty! - Tidus - 06-05-2010 13:53

Cytat:It's a big day! SHOP is here and U.S. Z-Listers can start shopping! And to celebrate, it's a double PTZ day for all members!
Cytat:To jest wielki dzień, SHOP jest tutaj, USA i Z-listerzy mogą zacząć zakupy! By to uczcić, dajemy podwójne PTZ dla wszystkich użytkowników lockerz.

Shop BETA już otwarty ! Nasze marzenie ,czyli sklep został otwarty. Przeglądać sklep mogą tylko z-listerzy , a U.S może zamawiać. Teraz będziemy patrzeć jak nam slina z buzi leci patrząc się jak Usa zamawia nagrody. Wielka szkoda ,że sklep jest tylko dla Usa . Ale jest to dla nas cynk ,że otwarcie dla nas już niedlugo !Dla mnie jest "troche" za drogo,za słuchawki skullcandy za 30$ po obniżce do 100% trzeba bulić 2500 ptz,więc troche przesadzili.Ogólnie trzeba mieć minimum 7-10 tysiecy ptz zeby miec jakas miarową zniżkę.No i oczywiście nie obejdzie się bez płacenia,amerykanie mają 8$ za przesyłkę.Nie wiem czy można również to zmniejszyć za pomocą ptz.Np. za PS3 zapłacimy po 100% obniżce 32978 ptz.Wg mnie trzeba jeszcze solidnie zbierać,żeby coś dostać i chciałbym,aby ceny poszły troche w dół bo na pewno stracą dużo userów.
Zapraszam do komentowania



Sklep otwarty! - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.