Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! (/Temat-Potrzebujesz-pomocy-z-PPA-Siniak190-na-pewno-ci-pomoze-66710)

Strony: 1 2 3 4


Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - Siniak19 - 22-03-2013 18:25

[Obrazek: logo.png]

Chcesz zarabiać przez internet poprzez Uploading PPA? Zbierasz na coś i nie masz pieniędzy? A może już zarabiasz, ale chcesz powiększyć swój stan konta?

Skontaktuj się ze mną, a ja wspólnie z serwisem FireCash.org pomożemy Ci osiągnąć sukces.



Czego wymagam?
  • Zarabiania tylko w serwisie FireCash.org (Metodą PPA)
  • Zostanie moim poleconym
  • Cierpliwości w dążeniu do celu, aby osiągnąć sukces
  • Podstawowej wiedzy na temat obsługi komputera Smile

Co mogę zaoferować?
  • Dużą dostępność: 3-4 godziny dziennie
  • Konto Platinum na start
  • Pomoc w optymalizacji wordpress'a
  • Pomoc z obróbką filmów
  • Pomoc z Visual Basic
  • Pomoc z promowaniem nisz
  • Nauczę Cię jak poszukiwać nisz w internecie
  • Możliwość pomocy przez TeamViewer

Kontakt:
  • E-MAIL: [email protected]
  • GG: (dostępne prywatnie dla bardziej zaawansowanych)
  • NIE ODPOWIADAM NA PRYWATNE WIADOMOŚCI NA FORUM




Na koniec od siebie:
Jestem kulturalną i miłą osobą, która z chęcią wytłumaczy Ci "tajniki" zarabiania metodą PPA. Moim zdecydowanym plusem jest to, że spędzam dużo czasu przy komputerze, więc będę miał sporo czasu na wytłumaczenie Ci "co i jak". Kolejnym atutem jest możliwość pomocy przez TeamViewer i konto Silver w serwisie FireCash.org na start.
Mam nadzieję, że współpraca będzie owocna i będziecie zadowoleni ze swoich zarobków dzięki mojej pomocy. Serdecznie pozdrawiam, i życzę powodzenia w zarobkach.

Dowody:

Zarobione w tym miesiącu:
[Obrazek: sgn.php?id=138285&vtype=month]

Całkowite zarobki (od 02.02.2013):
[Obrazek: sgn.php?id=138285&vtype=all]

Wypłacone pieniądze:
[Obrazek: sgn.php?id=138285&vtype=payouts]

PS. Sorki że nie ma żadnych screenów z banków, ale uważam że te bannery są lepszym dowodem. Bo nie można ich przerobić i same się aktualizują.


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - Gremquen - 22-03-2013 18:27

Pokaż dowody swoich wypłat z PPA Smile

Zainteresowani mogą nie mieć pewności, czy sam w ogóle coś zarobiłeś Smile


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - Siniak19 - 22-03-2013 18:44

Dodałem bannerki z FC. Mam nadzieję że to wystarczy. Smile


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - minister1234 - 22-03-2013 19:07

To nie wystarczy Smile


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - djram - 22-03-2013 20:10

Nie ze się czepiam ale myślę ze mało trochę zarabiasz jak na razie , aby zostać mentorem miesiąc się kończy a ty dopiero masz ~150 $ ... średnio dziennie wychodzi ci i 6/8 dolarów


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - gelmen - 22-03-2013 20:52

Myślę, że nie potrzebnie go hejtujecie. Liczy się pomoc. A, że jak dotychczas zarobki ma jakie ma, to może świadczyć o tym, że wziął się za poleconych, lub nie poświęca czasu swojej stronie. Mi na razie pomógł zoptymalizować bloga i jestem zadowolony. Ilość online od razu wskoczyła. Zobaczymy jak wyjdę z zarobkami z tym mentorem. Sądzę, że jeśli nadal będzie miał takie podejście do poleconych jak teraz, zarobię z nim sporo. Smile


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - minister1234 - 22-03-2013 22:43

@gelmen- skoro mówisz, że liczba online Ci wzrosła to chyba się z nim skontaktuje jeśli mówisz prawdę.


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - gelmen - 22-03-2013 23:24

Polecam go na prawdę. Nie kłamię. Posiada sporą wiedzę na temat PPA. To początki, a już mam o nim opinię najlepszego mentora chociażby ze względu na bloga. Smile


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - minister1234 - 24-03-2013 22:28

Tak jak pisałem, zgłosiłem się do Siniaka190 i jak narazie to mi pomógł i udzielił cennych rad. Tak więc zapraszam i polecam ;]


RE: Potrzebujesz pomocy z PPA? Siniak190 na pewno ci pomoże! - Gremquen - 25-03-2013 12:12

Ja również napisałem i jestem zadowolony Smile

Bloga dzielnie zoptymalizował i przekazał cenne rady..
Zarobek na chwilę obecną
Cytat:Today's download earnings $13.92
Jest za***iście Big Grin

POLECAM