Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólny trading na Betfair - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólny trading na Betfair (/Temat-Wspolny-trading-na-Betfair-66702)



Wspólny trading na Betfair - pasywnie - 22-03-2013 15:56

Witam wszystkich.

Po prześledzeniu tematu na temat Wspólnej Progresji stwierdziłem, że może wypalić inny pomysł.

Już od kilku lat szlifuję doświadczenie na tradingu w Beftair.

Czym jest trading?

Jest to generalnie kupowanie i sprzedawanie kursów na jakieś wydarzenie zanim ono jeszcze się rozpocznie. Największe możliwości dają wyścigi konne, gdyż jest tam ogromy ruch środków (od 200 tys do kilku milionów euro).

Mam zasadę, że zdobywam 1% mojego banku i znikam z danego rynku. Jest to najbezpieczniejsza - według mnie - wersja działania na Betfair.

Środki najlepiej przekazywać sobie przez Moneybookers (zwrot jest w mniej niż 24h).
Myślałem o kwocie 40-50 zł.
Myślałem o daniu stałego procentu zysku od inwestycji. Przykładowo 3-5% na tydzień. W skali roku jest to już dość znaczna kwota. Procent mógłby być pewnie większy, ale chodzi o zminimalizowanie ryzyka do minimum.

Co myślicie na ten temat? Czy taki sposób działania kogokolwiek zainteresuje?

Od razu mówię, że nie zamierzam działać na zasadzie klasycznego buka, czyli obstawiania wydarzenia i czekania na jego wynik. Za dużo na tym straciłem w przeszłości.

Tradingu nauczyłem się od angielskich ekspertów - kupiłem nawet kilka eboków i książki na Amazonie. Nie mówię, że jestem mistrzem. Wielokrotnie jednak przekraczałem 4 i 5% banku dziennie.

Czekam na opinie i uwagi. Czekam na razie na 10-15 osób chętnych do podjęcia współpracy.


RE: Wspólny trading na Betfair - Mksuzi - 22-03-2013 16:53

Jeżeli wykręcasz z tradingu tylko 5% dziennie.

To wiele bardziej polecam wszystkim surebety, gdzie dziennie możesz wyciągnąć tyle ile ci się będzie rzewnie podobać.

Poza tym za mały staż masz na forum. Nikt pieniążków ci nie przekaże.

Pozdrawiam


Wspólny trading na Betfair - Coristo - 23-03-2013 08:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.