Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - duzypawel - 26-03-2013 18:45

ja jestem chętny. podaj na PW nr konta + ewentualnie jakieś szczegóły? Smile


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 26-03-2013 18:57

Mogę potwierdzić wysłane dzisiaj typy od Mksuzi. Były w planie 2, a dostałem wszystkie więc super Smile.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 26-03-2013 19:01

(26-03-2013 18:45)duzypawel napisał(a):  ja jestem chętny. podaj na PW nr konta + ewentualnie jakieś szczegóły? Smile

Wszystko poszło. Czekam na odpowiedź.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 26-03-2013 23:20

Zrzutka zakończona!

Chętnych na zrzutkę w następnym miesiącu zapraszam na priv.

Od tej pory będziemy dyskutować w tym temacie na temat otrzymywanych typów. o tym czy warto je grać, czy może zagrać odwrotnie niż podał typer itp.

Wszystkich poza obrębem naszej zrzutkowej społeczności zapraszam do tematu w celu uzyskania darmowych typów, które co jakiś czas będzie można tutaj wyłapywać, gdy będziemy o nich rozmawiać.

Dlatego zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu tego tematu oraz wypowiadania się.

Życzę wszystkim zrzutkowiczom owocnego miesiąca!


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - bezik1001 - 27-03-2013 13:29

Witam na pewno będę was śledził ponieważ grałem wcześniej typy z maxtypy ale okazało się, gość niema zbyt dużego pojęcia o bukmaherce mimo tego ze dobrze się zapowiadało ale wszystko co dobre szybko sie kończy także teraz kibicuje waszej grupie i jeśli zwolni się miejsce to jestem chętny, pozdrawiam Smile


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 27-03-2013 13:43

Miejsce w tym miesiącu się nie zwolni, ale w następnym miesiącu będzie mógł dołączyć każdy. Więcej ludzi mniejsze koszta zrzutki.

No cóż dziś pierwszy dzień gry.

Panowie zrzutkowicze jak oceniacie typy na dziś?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 27-03-2013 15:12

Pierwsza rzecz, co mi się rzuca na oczy to jego overy na 2,5. Widać, że na tym dość dużą część swoich typów opiera (przeglądając archiwum).


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 27-03-2013 16:55

No i właśnie jeden z overów nie wszedł.

Cholerny pech mieliśmy bo w pierwszej połowie padły dwie bramki a w następnej ani jedna.

A akcji do zdobycia bramki było co nie miara.

No nic. Mecz był za małą stawkę, teraz byle te wyższe powchodziły.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Zera1 - 27-03-2013 18:48

Na szczęście nie zdążyłem postawić tego meczu, o którym mówisz. Reszta typów postawiona. Zobaczymy jak to będzie Smile


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 27-03-2013 20:46

Uwaga, uwaga!


Solihull Moors F.C. - Harrogate Town

Przełożono ten mecz.