Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - duzypawel - 04-04-2013 17:00

(04-04-2013 16:20)munio napisał(a):  podochodzil bym sie z toba ale nie mam czasu dniowka wyrobiona na buku

a ty dalej proponuj skladki, siedz caly dzien czekajac az pojawia sie typy na betadvisor
przez te kilka dni zapewne dorobiles sie kokosow wiec pewnie sam teraz wykupisz abonament ?
skoro macie pewnosc ze nie kantuja to bierzcie pozyczki wykupujcie dostep grajcie bankrutujcie

tutaj masz garstke tego co gram
moj blog czasem cos wrzucam

http://www.cienki-bolek.blogspot.com

pozdrawiam !!pokerface

http://zarabiam.com/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680?pid=580181#pid580181

chcesz coś jeszcze dodać?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 04-04-2013 17:01

Niesamowite Smile

A teraz przyznać się który był na tyle mądry, aby podawać się za mnie ? Jesli to ty sergiej to obiecuje, że przejadę się tam do ciebie....
Nie zostawię tak tego!


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - MintoNN - 04-04-2013 17:04

(04-04-2013 17:01)Mksuzi napisał(a):  Niesamowite Smile

A teraz przyznać się który był na tyle mądry, aby podawać się za mnie ?
Nie zostawię tak tego!

nie ściemniaj przecież, mój kuzyn przed chwilą sam Ci wysłał link na pocztę i od razu się zalogowałeś. Przez Ciebie nie mają ludzie typów.

Pozdrawiam


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 04-04-2013 17:07

Cóż, jakbyś nie zauważył to ja tu na forum piszę od dobrych 3 godzin posty i jestem cały czas. Więc nie moja wina, że zbiegła się twoja historia w czasie ze mną na tym forum.

Gratuluję fantazji.

Dalej walcie wszyscy teraz we mnie.

Nie wiem kto jest aż tak cholernym skurwielem, ale widocznie zależy mu na tym abym zniknął z tego forum.

Brak słów.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - duzypawel - 04-04-2013 17:12

MintoNN polecam Ci przeczytać wątek od początku lub chociaż od 5 stron wstecz.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - MintoNN - 04-04-2013 17:14

(04-04-2013 17:12)duzypawel napisał(a):  MintoNN polecam Ci przeczytać wątek od początku lub chociaż od 5 stron wstecz.

Nie chce mi się. Wiem tylko tyle, że typów Mksuzi ode mnie nie dostanie już.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - duzypawel - 04-04-2013 17:16

no i tu popełniasz zasadniczy błąd Smile bo gdybyś zadał sobie trud przeczytania kilku linijek tekstu to wiedziałbyś co jest grane.

A tak rzuciłeś osąd nie znając sytuacji i oczekujesz oklasków.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - MintoNN - 04-04-2013 17:18

(04-04-2013 17:16)duzypawel napisał(a):  no i tu popełniasz zasadniczy błąd Smile bo gdybyś zadał sobie trud przeczytania kilku linijek tekstu to wiedziałbyś co jest grane.

A tak rzuciłeś osąd nie znając sytuacji i oczekujesz oklasków.
Wiesz coś Ci powiem, a wiesz, że Mksuzi nie wykupił moich typów? A jeżeli tak to proszę niech pod adres e-mail, z którego to zrobił Wink


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - MintoNN - 04-04-2013 17:21

P.S. A skoro nie wykupił ich ode mnie tylko od jakiegoś oszusta to proste, że został oszukany, bo chciał zaoszczędzić, a co za tym idzie? Przyciął Was na hajs Wink


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 04-04-2013 17:27

Nie wykupiłem typów, ale każdy je dostawał.
Sergiej nie stworzył strony ani nie pisał na forach przecież ja to zrobiłem.
Sergiej się przyznał do winy i co z tego? To moje 50 multikonto i to ja to wszystko pisałem sam ze sobą.
E-maile który tu wkleiłem z propozycją zrzutki z adresu [email protected] to przecież również mój nie wiecie o tym ?

Co jeszcze? Pytam się kurwa mać co jeszcze? 4