Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 03-04-2013 14:36

Drużyny będą się starać o przejście dalej. Tu będzie bardzo ofensywna gra. I teraz wszystko zależne jest od siły obrony każdej z drużyn. Na brak emocji narzekać nie będziemy. Polecam oglądać ten mecz i pograć sobie na live za małą kasę.

Typy z baseballa mogą pojawić się o dosłownie każdej godzinie.

Gry na basebaal są o 18, 21, o północy lub o 2 w nocy.

Typy dostaje zazwyczaj godzinę, dwie, trzy, cztery przed którymś ze spotkań na w/w godziny.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 03-04-2013 15:15

(03-04-2013 14:36)Mksuzi napisał(a):  Drużyny będą się starać o przejście dalej. Tu będzie bardzo ofensywna gra. I teraz wszystko zależne jest od siły obrony każdej z drużyn. Na brak emocji narzekać nie będziemy

Oczywiście, że drużyny będą starały się przejść dalej, jednak nie myślę, żeby byli na maksa skoncentrowani.

Ja mam takie wrażenie, że prawdziwe zmotywowanie następuje w rewanżu, kiedy trzeba coś odrabiać, bądź strzelić za wszelką cenę tyle i tyle bramek, aby rywal nie miał szansy awansu. Wtedy czuje, że drużynie na maksa zależy.

Z drugiej strony dla Malagi najważniejsza jest zaliczka u siebie. No nie wiem, są plusy i minusy zawsze.

Ostatecznie panowie dzisiaj sobie odpuszczę ten typ Smile. Zaryzykuję zamiast over 2,5 to dam sobie wygraną Malagi z podpórką. Zobaczymy, co tam nam wyjdzie.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 03-04-2013 18:37

Uf, jednak weszło.

Mecz Porto wyglądało tragicznie do przerwy, bo był wynik 0-0. Na szczęście ogarnęli się i strzelili akurat 3 bramki Smile.

Mecz z Czech już chyba nie wejdzie Xpokerface.

Mksuzi, sprawdzasz nadal te stronkę diescore.com, czy jakoś tak?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 03-04-2013 19:21

No FC porto mnie troszkę podenerwowało, ale się chłopaki rozstrzelali.

Jak padła czerwona to już wiedziałem, że wygramy Smile

Cóż tamte dwa meczyki nie wlazły, brakło 1 bramki...
Czyli jak na razie jesteśmy na 0.

Zostały się jeszcze 3 meczyki na dziś + 1 baseball.

Odpuściłem ten serwis - skupmy się na tym co mamy. Ugrajmy mamony i wtedy dorzucimy coś innego.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 03-04-2013 20:45

Czarno widzę ten meczyk Malagi z BVB. 0-0 do pierwszej połowy.

Postawa Malagi w atakach to tylko próba z dośrodkowań górnych, gdzie tylko jedna sytuacja była groźna (rzut rożny).BVB ma pomysł na grę z tego co widzę. Próbuje rozmaitych akcji ofensywnych i daje wrażenie, że zaraz ma wpaść ta brameczka.

Jednak dla mnie 2,5 gola w drugiej połowie z taką grą to jednak nierealne. Maksymalnie 2 gole ujrzymy, przynajmniej tak mi się wydaje Lol. Miejmy nadzieje, że się mylę Smile.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Lukasz36016 - 03-04-2013 21:43

Witam wszystkich

Z tego co czytam wasze posty to mam kontakt z pewnym kolesiem od jakichś dwóch tygodni, sam u niego z kumplem kupuję typy. Twierdzi że utrzymuje się z samych meczy, gram z nim tydzień, dał nam 7 meczy i jak do tej pory 6/7 były trafne. Na 2 osoby to ta stawka jest spora bo za 1 mecz chce 200zł, więc wiadomo, Ale jeśli ktoś znajdzie się do akcji to proszę o PW, albo założę osobny temat o ile będzie taka potrzeba, i żeby nie było że ściemniam, mogę dać screen z jakiegoś meczu.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 03-04-2013 22:10

To co teraz tutaj napisze będzie ogromnym szokiem, dla tych którzy byli uczciwi...

Adminów i moderatorów przepraszam za użycie jednego niecenzuralnego słowa, ale inaczej pewnej osoby określić nie mogę. W razie czego proszę o wygwiazdkowanie tego słowa.

Jedna z osób, która się z nami zrzucała okazała się ponadprzeciętnym skurwysynem. To co zrobiła w średniowieczu byłoby karane śmiercią.

Otóż pewien delikwent założył sobie blog (adresu już jest nie ważny, gdyż blog został usunięty) - skurwysyn ten postanowił sprzedawać tam typy na które my wszyscy wspólnie się składaliśmy z obu abonamentów.

Nie zdawał sobie sprawy, że takie informacje rozchodzą się niesamowicie szybko. BLOG ten został namierzony przez naszych dwóch typerów. MOMENTALNIE ZOSTAŁEM OSKARŻONY, ŻE TO MÓJ BLOG.
Odcięli nam dostęp do typów. O zwrocie pieniędzy możemy dosłownie pomarzyć. A właśnie dziś płaciłem temu z drugiego źródła...

Osoba ta miała mało skurwysyństwa. Napisała również na kilku forach bukmacherskich i tam wstawiała wszystkie typy twierdząc ze są jej i zachęcając do zakupu abonamentu. Wszystkie te fora namierzyłem w 10 minut. Oczywiście, i również je zdążyła szybko wy edytować.

NIE WIEM DO KOŃCA KTO TO ZROBIŁ.
Grono podejrzanych to 6 osób.

Więcej zrzutek nie zamierzam prowadzić. Zostałem wykorzystany i perfidnie oszukany. Ci co byli uczciwi są teraz poszkodowani bo kompletnie niczemu nie zawinili.

Mam nadzieję, że sprawca wykaże odrobinę godności i przyzna się publicznie do swojego czynu.

Jeśli tego nie zrobi, był będzie i na całe życie pozostanie skurwysynem i mam nadzieję, że życie wynagrodzi mu jego czyn po 100 kroć w sposób negatywny.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - maax6 - 03-04-2013 22:32

2

NO COMMENT


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Zera1 - 03-04-2013 23:04

Chciałeś idioto dorobić na tych typach i myślałeś, że nikt się nie dowie? Szkoda słów... Angry


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - whysoserious - 04-04-2013 00:48

Znam powiedzenie, że najgłośniej 'łapaj złodzieja" krzyczy złodziej,
zdaje też sobię sprawę, że jestem na liście podejrzanych,
a mksuzii nie ufa już nikomu i nie chce ode mnie pomocy - nie dziwię się.

Ale mam dowody, na niewinność oraz jednej jeszcze osoby,
co bardzo zawęża krag podejrzanych.
Sam od siebię podejmę kroki, żeby zdemaskować $%^&*

Takie zachowanie wynosi się z domu i w wychowaniu i w genach.
dziadek szmalcownik, tatuś w UB, synalek chciał zarobić bez wysiłku żerując na zaufaniu innych.Angry

Takim $%^& mięknie pała, jak tracą anonimowość, jak np ci
http://youtu.be/VTGZrBLUIdk?t=1s

Uczciwy człowiek ma uczulenie na takie chwasty,
Idiota pozostawił trochę śladów w miejscach gdzie spamował
żałosnym blogaskiem ze "swoimi" typami, czy w korespondencji emailowej oraz inne niedopatrzenia,
pomogą w złożeniu serdecznych podziękowań <teraz tzw. "clue"> małoletniemu cwaniakowi.


Pozwolę sobie zacytować klasyka:
Chciałeś wyruchać freda, a teraz fred wyrucha ciebie




Bez odbioru