Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - munio - 29-03-2013 17:44

co ja sie bede produkowal na forum gdzie wiekszosc nie odroznia kursu od stawki albo podaje kursy w zlotowkach trudno wasza sprawa placcie grajcie wtapiajcie chcialem sie tylko podzielic bledami mlodosci ale skoro chcecie tez je popelniac wasza sprawa.... jak przez caly sezon zarobicie na maszynke do golenia to bedzie ok Smile zasob wiedzy w internecie jest coraz wiekszy na temat bukmacherow kiedys tego nie bylo takze znaczna wiekszosc z was ma mozliwosc unikniecia podstawowych bledow


tym co nie maja wiekszego pojecia o zakladach polecam granie surebetow tam nie zalezenie od wyniku jestescie na plus za chwile w dziale opisze


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 29-03-2013 18:00

(29-03-2013 17:44)munio napisał(a):  co ja sie bede produkowal na forum gdzie wiekszosc nie odroznia kursu od stawki albo podaje kursy w zlotowkach trudno wasza sprawa placcie grajcie wtapiajcie chcialem sie tylko podzielic bledami mlodosci ale skoro chcecie tez je popelniac wasza sprawa.... jak przez caly sezon zarobicie na maszynke do golenia to bedzie ok Smile zasob wiedzy w internecie jest coraz wiekszy na temat bukmacherow kiedys tego nie bylo takze znaczna wiekszosc z was ma mozliwosc unikniecia podstawowych bledow


tym co nie maja wiekszego pojecia o zakladach polecam granie surebetow tam nie zalezenie od wyniku jestescie na plus za chwile w dziale opisze

Kto powiedział, że będziemy Twoje błędy z przeszłości robić. Widzę, że masz zakodowane w głowie coś takiego:

"Skoro mi się nie udało, to dlaczego ma się innym udać?"


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - munio - 29-03-2013 18:13

jestes bardzo pewny swego czyli albo sam handlujesz albo jestes bardzo malo doswiadczonym zawodnikiem
nie jeden kozak oferowal swoje super extra typy z usa 2 /3 mecze i goscia nie ma na forum tez widze pojawily sie amatorzy bukmacherzy kilka typow ok a potem was pookradali... otworz google i poczytaj sobie o platnych typach wszedzie doczytasz sie ze to oszustwo sciema albo maja ukryte regulaminy w ktoreych nie ponosza odpowiedzialnosci za swoje typy oraz za stracone pieniadze

probuj az zbankrutujesz potem wspomnisz moje slowa
jestem ciekaw waszych profitow po miesiacu grania z ktoras stronka


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - whysoserious - 29-03-2013 18:46

Cytat:ukryte regulaminy w ktoreych nie ponosza odpowiedzialnosci za swoje typy oraz za stracone pieniadze

szok!
kto by pomyślał, że nie gwarantuja wygranych Jerk2



PS. w regulaminie Amber Gold byla gwarancja 100 proc. zwrotu kapitału i zyskubeka


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 29-03-2013 19:10

Drogi kolego munio.

Po pierwsze, to nie temat na twoje bezsensowne gadanie. Pępkiem świata nie jesteś i szczerze powiedziawszy twoje sugestie, opinię i wszystkie brednie, które tutaj napisałeś mam głęboko w miejscu odpowiednio do tego przystosowanym.

Nawet nie chce mi się komentować tych głupot.

Jeśli kupowałeś "fixy" to faktycznie musisz być albo mocno zdesperowany, albo z twoją głową nie do końca jest tak jak powinno. Każda mądra osoba, gra tylko i wyłącznie typy sprawdzonych serwisów i nasza ekipa właśnie taki wybrała.

Twoje wpisy zostały zgłoszone do moderacji i mam nadzieję, że bardzo szybko zostaną odpowiednio potraktowane. Jeżeli masz zamiar płakać jaki to byłeś głupi oraz ile obecnie wygrywasz to zapraszam do otwarcia własnego tematu i żalenia się w nim. W moim temacie nie dopuszczę do tego, aby ktokolwiek spamował i zniechęcał do czegokolwiek. Każdy z nas ma swój rozum i wie co robi, więc proszę się nie wypowiadać negatywnie na temat kupna typów od innych w tym temacie. Jeśli widzisz potrzebę wylania żalów to ponownie proszę cię o założenie własnego tematu w odpowiednim do tego dziale.

Ziemiani.

Czy w tytule tematu pisze "REKLAMA SERWISÓW TYPERSKICH?".

Proszę zakładać własne tematy i w nich robi co wam się rzewnie podoba. W tym temacie rozmawia się całkowicie o innych sprawach, więc SPAM WON!4


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Zera1 - 29-03-2013 22:35

Dziś były ładne typy i wyszliśmy na +. Oby było tak dalej Cool


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 29-03-2013 22:38

Tak myślałem dziś nastąpi przełamanie Big Grin

8 meczy WIN i tylko 1 LOST chociaż za najwyższą stawkę...

Torquay w 93 minucie strzelił gola, ale był spalony - uratował nas sędzia! 2

Nie mniej jednak, na naszym koncie dziś na pewno widnieje przeogromny plus Huh

Zadowoleni ? Jerk


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - GrzesiX - 29-03-2013 22:55

Mozna wiedziec ile jednostek dzisiaj z typow jestescie na +?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 29-03-2013 22:56

Powiem ci tak.

8 meczy średnia kursów 2.
- 1 mecz

Jeśli 1j u ciebie to 10 zł to:

Płaską 100 zł wychodzi 700 zł zysku.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - maax6 - 29-03-2013 23:29

No dzisiaj rzeczywiście REWELACJA. 2 meczy nie postawiłem bo mogłem zagrać tylko u buka stacjonarnego i nie mieli w ofercie. Tak się złożyło, że jednym z nich był ten na -.