Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną (/Temat-Zacznij-zarabiac-obstawiaj-ze-mna-66656)

Strony: 1 2 3


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 21:31

(23-03-2013 12:42)rasiak221 napisał(a):  Varvara Lepchenko - Na Li ( 1.5 : 0 ) : 2
Agnieszka Radwańska - Magdalena Rybarikova ( 0 : 1.5 ) : 1
Stawka: Płaska
Kurs:1,80


Krótka analiza:
Agnieszka w ostatnim czasie gra na swoim wysokim poziomie, lecz nie zachwyca ale jestem pewien, że z taką grą spokojnie pokona Rybarikova którą ostatnio co prawda wygrywa praktycznie wszystko, ale każdy mecz z kimś z pierwszej 10 Rybarikova w tym roku przegrała.
Na Li - wraca ona po długiej przerwie spowodowanej kontuzją w Australian Open - prezentowała tam naprawdę świetny tenis, wróciła pełna sił, myślę, że na Lepchenko która z ostatnich 5 meczy 3 przegrała spokojnie to powinno wystarczyć, nawet, jeśli nie będzie w pełni sił : )

Agnieszka Rawdańska - Rybarikova M.
7-6, 2-6, 6-3
Na Li - Lepchenko V.
6-2, 6-4



RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 21:43

(23-03-2013 21:31)rasiak221 napisał(a):  
(23-03-2013 12:42)rasiak221 napisał(a):  Varvara Lepchenko - Na Li ( 1.5 : 0 ) : 2
Agnieszka Radwańska - Magdalena Rybarikova ( 0 : 1.5 ) : 1
Stawka: Płaska
Kurs:1,80


Krótka analiza:
Agnieszka w ostatnim czasie gra na swoim wysokim poziomie, lecz nie zachwyca ale jestem pewien, że z taką grą spokojnie pokona Rybarikova którą ostatnio co prawda wygrywa praktycznie wszystko, ale każdy mecz z kimś z pierwszej 10 Rybarikova w tym roku przegrała.
Na Li - wraca ona po długiej przerwie spowodowanej kontuzją w Australian Open - prezentowała tam naprawdę świetny tenis, wróciła pełna sił, myślę, że na Lepchenko która z ostatnich 5 meczy 3 przegrała spokojnie to powinno wystarczyć, nawet, jeśli nie będzie w pełni sił : )

Agnieszka Rawdańska - Rybarikova M.
7-6, 2-6, 6-3
Na Li - Lepchenko V.
6-2, 6-4

pomyłka pomyłka, przypadkiem oznaczyłem na zielono Smile


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - mareczek - 24-03-2013 14:05

ajajajaj wszystko zle ;'(((((


Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - Hybrid1990 - 22-07-2018 12:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.