Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną (/Temat-Zacznij-zarabiac-obstawiaj-ze-mna-66656)

Strony: 1 2 3


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 22-03-2013 11:53

właśnie wstałem - miałem pisać - to jest debel, niestety nie udało się, dziś dzień drugi


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 22-03-2013 12:53

Dudi Sela - Janko Tipsarevic ( 1.5 : 0 )
Typ: 2
Stawka: Płaska
Kurs:1,90


Jest to pierwszy dzisiejszy typ.
krótka analiza:
Tipsarevic przegrał swoje ostatnie 5 meczy, lecz każdy z nich, był z graczej z pierwszej 40 rankingu, a jego przeciwnik - Sela grał głównie w challengerach a w Miami rozegrał już 3 mecze, więc na pewno nie będzie tak świeży, jak jego rywal.


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 22-03-2013 13:00

Gilles Simon - Lleyton Hewitt : 1
Kevin Anderson - Horacio Zeballos ( 0 : 1.5 ) : 1
Stawka: Płaska
Kurs: 2,37


Kurs na samą wygraną Simona jest 1,54 co jest wogóle nie opłacalne dlatego dorzucam Andersona którego opisywac nie trzeba, gościu gra jak z nut, wygrywa ostatnio praktycznie wszystko z rywalami z półki z której jest Hewitt, dla mnie mecz może mieć tylko jedno rozwiązanie, dlatego też stwierdziłem, że opłaca się połączyć te meczeWink
____________________
ATP MIAMI rzecz jasna Wink


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 22-03-2013 20:40

(22-03-2013 12:53)rasiak221 napisał(a):  Dudi Sela - Janko Tipsarevic ( 1.5 : 0 )
Typ: 2
Stawka: Płaska
Kurs:1,90


Jest to pierwszy dzisiejszy typ.
krótka analiza:
Tipsarevic przegrał swoje ostatnie 5 meczy, lecz każdy z nich, był z graczej z pierwszej 40 rankingu, a jego przeciwnik - Sela grał głównie w challengerach a w Miami rozegrał już 3 mecze, więc na pewno nie będzie tak świeży, jak jego rywal.


4:6, 2:6


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 12:24

(22-03-2013 13:00)rasiak221 napisał(a):  Gilles Simon - Lleyton Hewitt : 1
Kevin Anderson - Horacio Zeballos ( 0 : 1.5 ) : 1
Stawka: Płaska
Kurs: 2,37


Kurs na samą wygraną Simona jest 1,54 co jest wogóle nie opłacalne dlatego dorzucam Andersona którego opisywac nie trzeba, gościu gra jak z nut, wygrywa ostatnio praktycznie wszystko z rywalami z półki z której jest Hewitt, dla mnie mecz może mieć tylko jedno rozwiązanie, dlatego też stwierdziłem, że opłaca się połączyć te meczeWink
____________________
ATP MIAMI rzecz jasna Wink

Gilles Simon - Lleyton Hewitt : 6:3, 6:3
Kevin Anderson - Horacio Zeballos ( 0 : 1.5 ) :
6:3, 7:6


no i mamy kolejny trafiony typ Wink)


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 12:42

Varvara Lepchenko - Na Li ( 1.5 : 0 ) : 2
Agnieszka Radwańska - Magdalena Rybarikova ( 0 : 1.5 ) : 1
Stawka: Płaska
Kurs:1,80


Krótka analiza:
Agnieszka w ostatnim czasie gra na swoim wysokim poziomie, lecz nie zachwyca ale jestem pewien, że z taką grą spokojnie pokona Rybarikova którą ostatnio co prawda wygrywa praktycznie wszystko, ale każdy mecz z kimś z pierwszej 10 Rybarikova w tym roku przegrała.
Na Li - wraca ona po długiej przerwie spowodowanej kontuzją w Australian Open - prezentowała tam naprawdę świetny tenis, wróciła pełna sił, myślę, że na Lepchenko która z ostatnich 5 meczy 3 przegrała spokojnie to powinno wystarczyć, nawet, jeśli nie będzie w pełni sił : )


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - mareczek - 23-03-2013 13:10

jeszcze nie zaznaczyl ze to mu nie weszlo ^^, lecimy na minus patrze


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 13:25

(23-03-2013 13:10)mareczek napisał(a):  jeszcze nie zaznaczyl ze to mu nie weszlo ^^, lecimy na minus patrze

o czym mówisz? przegrane mecze są na czerwono oznaczane, i masz je wszystkie oznaczone.
na razie jest 2 : 2
więc nie wiem o co chodzi ? Smile


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 16:56

Venus Williams - Sloane Stephens : 1
Kirsten Flipkens - Petra Kvitova : 2
Stawka: Płaska
Kurs: 2,13


Krótka analiza: Stephens ostatnio słabsza, jakoś bez formy, po triumfie nad siostrą w Australian Open gra słabiej a Venus wraca do formy którą prezentowała przez lata, więc czemu nie Smile
a Petra? Petra prezentuje swój równy, dobry tenis który spokojnie powinien wystarczyć na Flipkens, jednak bałbym się grać ( 1,5 , 0 ) .


___________________________
WTA Miami


RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 23-03-2013 17:07

Santiago Giraldo - Marin Cilic 3-ci set: 0-2
Romina Oprandi - Dominika Cibulková : 2
Stawka: Płaska
Kurs:2,06