Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną (/Temat-Zacznij-zarabiac-obstawiaj-ze-mna-66656)

Strony: 1 2 3

Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 21-03-2013 17:20

Witam - bukmacherką zajmuję się ładnych parę lat, a sportem który obstawiam - tenisem, interesuję się od młodości. Głównie będę tutaj podawał typy, ale chciałbym również aby wywiązywała się dyskusja na temat danych meczy, gdyż każda cenna i prawdziwa informacja pomoże nam powiększyć skutecznośćSmile

Czasem znajdzie się tutaj typ z amerykańskiej akademickiej ligi koszykówki a mianowicie NCAA, jak i mecze piłki nożnej, lecz tutaj interesuję się tylko Ligą Hiszpańska i o niej mogę rozmawiać.
Cóż, koniec pisania trzeba przejść do szczegółów.

Gram zawsze jedną " płaską " stawką, chyba, że jest to typ 10/10.
Okej, chyba wszystko, powodzenia i myślę, że niektórzy będą zadowoleni z moich typów Wink

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - Oliwa98 - 21-03-2013 17:22

pokaż co potrafisz Smile

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 21-03-2013 17:32

Guida Pella - Carlos Berlocq ( 1.5 : 0 )
Typ: 2
Stawka: płaska
Kurs: 1,94

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 21-03-2013 21:36

(21-03-2013 17:32)rasiak221 napisał(a):  Guida Pella - Carlos Berlocq ( 1.5 : 0 )
Typ: 2
Kurs: 1,94

no i zaczęliśmy od kreczuSmile
tak ładnie się zapowiadało po mocnym początku, ale kontuzja Berlocq'a i mamy ZWROTSmile

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 21-03-2013 22:17

:2
Isner J. / Querrey S. - Huey T. C. / Inglot D. handicap (-1,5)
Typ: 1
Kurs:2,30

Oczywiście ATP Debel: Miami Wink)

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 21-03-2013 22:31

Hsieh S-W. / Peng S. - Lucic M. / Zheng J. handicap (-1,5)
Typ: 1
Stawka: 10/10
Kurs: 1,95
Gdzie: WTA Debel Miami

po takim kursie aż szkoda nie skorzystać, pokuszę się analizy również na to spotkanie.
Pierwszy debel oglądam od dłuższego czasu, dziewczyny radzą sobie naprawdę dobrze, a w Indian Wells skończyły na 4 miejscu, są w gazie a ich przeciwniczki grają pierwszy raz w życiu ze sobą, więc jak dla mnie, przy totalnym nie ograniu, nie mają szans na ugranie nawet seta z doświadczonymi rywalkami.Smile

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 22-03-2013 00:23

(21-03-2013 22:31)rasiak221 napisał(a):  Hsieh S-W. / Peng S. - Lucic M. / Zheng J. handicap (-1,5)
Typ: 1
Kurs: 1,95

Porażka - czym spowodowana?
Dziewczyny wogóle nie weszły w mecz - w pierwszym secie zapowiadało się 6-0 dla rywalek, co dla mnie było sporym szokiem.
Przy podaniu przeciwniczek praktycznie za każdym razem wychodziły na 40-0 by potem przegrywać następne 5 piłek, coś tutaj było nie tak, mecz zakończyły wygraną 2-1 no ale mamy minus. Początki początkami, gramy dalej Wink

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - Mksuzi - 22-03-2013 00:27

Tak się zazwyczaj kończą wszystkie pewniaki w sporcie. Idea

RE: Zacznij zarabiać - obstawiaj ze mną - rasiak221 - 22-03-2013 00:36

tak jak już mówiłem, te panie oglądam od dawien dawna i patrząc na wynik po 10 minutach meczu przecierałem oczy ze zdumienia Wink
raz się nie udało - 5 następnym wejdzie : )