Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Same sprawdzone serwisy zarobkowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Same sprawdzone serwisy zarobkowe (/Temat-Same-sprawdzone-serwisy-zarobkowe-66651)

Strony: 1 2


Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 21-03-2013 16:16

Witam


Chcesz zareklamować serwis wraz ze swoim reflinkiem na którym klikasz i zarabiasz???


Chcesz zdobyć nowych refów ale na forach widnieją już dane serwisy???


To rozwiązanie dla ciebie, przedstawiam moją stronę na której możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy opisując dany serwis wraz ze swoim reflinkiem, całkowicie ZA DARMO!!! Każdy serwis zostanie umieszczony tylko raz, więc kto pierwszy ten lepszy


Co z tego będziesz mieć???


A to iż stworze podstronę z opisanym przez ciebie serwisem, którą możesz reklamować na różnych serwisach bez znajomości html. Na dole każdego opisanego serwisu będzie widniał link do skopiowania po przez który możesz bez większego wysiłku promować serwis a przez co także pozyskiwać nowych refów.


Na stronie znajduje się zakładka "Strefa Webmastera" w której znajdziecie sporo przydatnych linków z programami jak i stron z dodatkami na własna stronę internetową



Dodatkowo kurs walut jak i przelicznik na którym bardzo szybko można przeliczyć nasze zarobki z $ lub € na złotówki, linki do forum o tematyce związanej z zarabianiem a także Shoutbox do rozmów



Dodam iż ja reklamuje cały serwis, więc nawet z mojej reklamy (czyli mojej inwestycji w reklamę) możesz pozyskać nowych refów a to bardzo dobra informacja dla ciebie


Nic nie ryzykujesz a możesz zyskać, wystarczy chcieć!!!

Zapraszam do współpracy!!!





RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - TastemanPL - 23-03-2013 18:12

Co piszę po “Witam“ przed “To rozwiązanie dla ciebie?


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 24-03-2013 10:04

Cytat:TestemanPL
O co ci chodzi, coś może jest nie tak, jeżeli masz co do tego to napisz oficjalnie a nie dajesz zagadki. Ja wiem co zawiera ta treść bo sam ją stworzyłem, a ty chyba widzisz tu jakieś domysły, lub coś w tym stylu...


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - HardPlayer - 24-03-2013 17:49

Przepraszam, że to powiem, ale strona wygląda koszmarnie. Na prawdę. Radzę poprawić ten poważny mankament, bo z takim dizajnem, to Ty użytkowników nie nazbierasz. Ponadto zainwestuj w domenę.


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - TastemanPL - 24-03-2013 19:04

Text jest prawie biały u mnie.


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - Biznesmen2013 - 24-03-2013 19:07

strona + domena odstrasza i do tego te reklamy..


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 24-03-2013 20:01

Każdy ma swoje zdanie,
Cytat:TastemanPL Text jest prawie biały u mnie.
może masz problem z monitorem - poprawie na inny kolor, co do wyglądu strony, to ona ma być praktyczna a nie powalać wzrokiem, jest prosta i przejrzysta. Nikt nikogo na siłę nie prosi o dodawanie propozycji (a krytykować każdy potrafi). Ja proponuje możliwość dodania serwisu który nawet ja będę reklamować za swoje pieniądze... Jeżeli ktoś nie chce niech nie korzysta, jak informowałem nikogo do niczego nikt nie zmusza....


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - szybki13 - 24-03-2013 20:37

Na życzenie zmieniłem domenę zapraszam chętnych


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - edikiu - 25-03-2013 18:33

zrób strone z końcówką .pl usuń reklamy przynajmniej te kila co wyskakują, i zmien szate graficzną na ciemniejszą to bd gites.


RE: Same sprawdzone serwisy zarobkowe - lamparciczka - 25-03-2013 18:37

strona jak straszny dwór, horror
po wejściu sama krzyczy : "wyjdź i więcej nie wracaj"