Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? (/Temat-Enhanceviews-com-Bug-z-komentarzami-66644)

Strony: 1 2


Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - seba123400 - 21-03-2013 13:01

Witam trafiłem na niecodzienny bug, nie wiem czy to nieprawidłowo działa czy ja źle ustawiam ? . Chciałbym się was zapytać czy każdy ma tego buga ?? czy może to ja źle ustawiłem ?


[Obrazek: npe1q6.jpg]

[Obrazek: ze43lz.jpg]

[Obrazek: 4zm9gu.jpg]


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - clayfer - 21-03-2013 14:01

Tak już jest. Zlecaj po jednym komentarzu i zmieniaj custom comment co chwilę. Wiem, że może być uciążliwe, ale działa.

Swoją drogą, komentarz jest dodawany maks. 20 sekund po zleceniu go, a w requestach pojawi się zrealizowany status po minucie, może więcej, więc możesz szybko anulować i w efekcie dostaniesz komentarz oraz zwrót punktów Smile


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - stoki - 21-03-2013 17:09

dokladnie custom comments tak slabo dziala dodaje tylko pierwszy komentarz z listy wielokrotnie,rozwiazanie jwpo jednym dodawac i usuwac juz dodany


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - seba123400 - 21-03-2013 18:36

Dzięki za odpowiedz


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - Gremquen - 21-03-2013 18:48

hmm...A ja mam tak, że komentarz po dodaniu przechodzi na nieaktywny i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jeden komentarz mi się powtórzył.


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - ceha_wb - 24-03-2013 20:17

A czy macie też tak jak ja,że przed dodaniem komentarzy muszę wyłączyć opcje "Zezwalaj na komentarze: zatwiedzone" w filmiku. Wydaje mi się,że wcześniej nie było z tym problemu...

[Obrazek: ceha_wb.png?r=bn68714977]


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - surfer0700 - 24-03-2013 20:20

Od kiedy ja z tego korzystam to zawsze tak było. Jeżeli komentarze są do zatwierdzenia to enhanceviews nie widzi czy są dodawane i anuluje zlecenie.


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - ceha_wb - 24-03-2013 20:30

Aha no spoko,ja używam go do niedawna ale trzy filmiki przeszły a każdy z nich wymaga zatwierdzenia komentarzy.No ale może to był chwilowy bug stronkiSmile

[Obrazek: ceha_wb.png?r=bn68714977]


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - Jojo693 - 24-03-2013 20:43

Ja w ogóle nie moge dodawać komentarzy Angry Spróbowałem na 3 filmach, nie było opcji do zatwierdzenia a i tak program odrzucał ...


RE: Enhanceviews.com Bug z komentarzami ? - surfer0700 - 24-03-2013 21:06

jojo spróbuj na innym koncie YT.