Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marcowy konkurs Ciamciaja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Marcowy konkurs Ciamciaja (/Temat-Marcowy-konkurs-Ciamciaja-66639)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Marcowy konkurs Ciamciaja - ciamciaj - 21-03-2013 11:30

Marcowy konkurs Ciamciaja
"Wyciamciaj sobie nagrodę!"

Z racji tego, że bardzo spodobały mi się różne przeróbki z moim nickiem jakie się pojawiały, postanowiłem zrobić konkurs dla kreatywnych.
Należy w jak najlepszy (najzabawniejszy, najładniejszy, najdziwniejszy etc. - wybór zależy od was) przedstawić czym jest dla was Ciamciaj, ciamcianie, wyciamkanie itp Smile

Forma jest dowolna, może być to zdjecie, obraz, teledysk, wiersz - po prostu dowolny performance.

Temat może wydawać się dziwny, wydaje się dość trudny do oceny, ale komisja się zdecydowanie przyłoży i postara wyłonić najlepszych Smile

Zasady:
1. Musisz zarabiać na Astrocash ze mna, weryfikacja poprzez moja liste oraz panel na AC.
2. Praca musi zostać złożona na email [email protected] do końca marca z tytułem KONKURS - CIAMCIAJ
3. Komisja wyłoni zwycięzców, którzy w kolejności będą wybierali jedną nagrodę z puli nagród.
4. Nagrody zostaną wysłane do 15 kwietnia 2013 roku.
5. Komisja składa się z 3 osób - ekipa AstroCash.org
6. Udział może brać każdy kto zarobił minimum 20$ w Marcu (nie wydaje mi się to wysokim progiem, a ma przestrzegać przed przenoszeniem się na czas konkursu).
7. Uzytkownicy, którzy zmienili mentora niestety nie mogą brać udziału w konkursie Sad
8. Każdy użytkownik ma takie same szanse - prace oceniane będą anonimowo.



Nagrody:
1. Voucher 200zł do wybranego sklepu z dostępną usługą voucherów.
2.Zestaw głośników Creative 5.1 INSPIRE T6300
3.Dysk twardy Seagate Backup Plus 1TB
4. Słuchawki Sennheiser HD 205 II
5. Mysz Razer Naga Molten USB



P.S Konkurs ma też udobruchać moich poleconych, bo wyjeżdżam na tydzień, dlatego daje wam coś w zamian Smile Mam nadzieje, że podoba wam się taka rekompensata.



RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - Tiger04 - 21-03-2013 14:56

Wybacz za off-top, ale masz coś dla najlepszych refów? ;p


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - Krissu - 21-03-2013 15:32

Widzę, że mamy Diqtiona v2. Wink


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - ciamciaj - 21-03-2013 16:08

(21-03-2013 15:32)Krissu napisał(a):  Widzę, że mamy Diqtiona v2. Wink
Jak chcesz miec dobre info, to pierwszy konkurs robiłem ja, jak zaczynałem uczyć, potem Dawid pytał się mnie czy może zrobić konkurs dla swoich, bo mowil ze sposobał mu sie moj pomysl, oczywiscie nie mialem nic przeciwko. Teraz robię kolejny...no ale racja v2 xD


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - Kabajana - 21-03-2013 16:37

Mi się podoba cała inicjatywa Smile Dobry pomysł dla earnerów, żeby odpocząć pomiędzy kolejnymi wpisami, które trzeba dodać Tongue


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - fafu777 - 21-03-2013 21:57

Rolleyes Tak inicjatywa jak najbardziej godna baletów na PPA ;D impreza . Można wyżyć się pisząc tekst czy wymyślając coś ciekawego , a to wszystko dopieszczają piękne nagrody Huh


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - Roxi5017 - 21-03-2013 22:09

Fajny pomysł, powodzenia, niech wygrają najlepsi Earnerzy Lol


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - sqmany - 21-03-2013 22:12

chyba najgorsi Xpokerface


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - Skipi - 22-03-2013 08:49

Ile masz refow ogólnie Big Grin


RE: Marcowy konkurs Ciamciaja - michalzabc - 22-03-2013 17:02

Edit. Ahhh, doczytałem. Zaczynam myśleć Big Grin